Українські біатлоністи
Українські біатлоністи IBU CUP

Українська збірна з Біатлону завоювала "бронзу" на чемпіонаті Європи

Наших спортсменів обійшли збірні Норвегії та Німеччини

Збірна України з Біатлону виграла бронзову медаль на чемпіонаті Європи з біатлони, який проходить в Польщі. На цей раз спортсмени змагалися в класичній змішаній естафеті – Україну представляли Ірина Петренко (Варвинець), Віта Семеренко, Богдан Цимбал та Артем Прима. Про це повідомляє IBU в Twitter.

Українці поступилися переможцям з Норвегії 52,5 секунди, володарям "срібла" німцям – 21,8 секунди.

"Біатлон – це завжди командна роботу і естафета завжди важлива для нас. Ми дуже щасливі виграти бронзову медаль сьогодні", – прокоментував гонку Артем Прима.

Нагадаємо, напередодні Артем Прима здобув золоту медаль на чемпіонаті Європи.

Нагадаємо, 21 січня Юлія Джима виборола срібло в індивідуальній гонці на етапі Кубка світу в Антхольц-Антерсельві (Італія). Дистанція, на якій змагалася біатлоністка – 15 км.

Команда адвокатів Трампа відмовилась від нього за 10 днів до імпічмента – CNN
    Вчені виявили небезпечні особливості нового штаму коронавірусу з Африки

Російські біатлоністи масово знялися зі змагань, дізнавшись про візит допінг-офіцерів

Через допінг: Росію позбавили ще трьох медалей Олімпійських ігор

Російські чиновники хотіли зіпсувати допінг-пробу української біатлоністки на Олімпіаді в Сочі

Біатлоністи збірної України здобули "срібло" в чоловічій естафеті Кубка світу

Українська біатлоністка Підгрушна взяла срібло Чемпіонату Європи

Жіноча збірна України з біатлону посіла третє місце на чемпіонаті світу в Італії