Футболісти 'Динамо' та 'Брюгге'
Футболісти 'Динамо' та 'Брюгге' Фото прес-служби ФК "Динамо"

Червоні картки та 6 голів: "Динамо" не перемогло "Брюгге" і гратиме в Лізі Європи

Перша гра у Брюгге завершилася з рахунком 1:0 на користь бельгійців

У вівторок, 13 серпня, футболісти київського "Динамо" на столичному НСК "Олімпійський" зіграли внічию (3-3) з бельгійським "Брюгге" у матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів УЄФА. Про таке повідомив "Укрінформ".

Слід зазначити, що м'ячі забивали: Віталій Буяльський (6-та хвилина) і Володимир Шепелєв (50) – у динамівців; Сімон Делі (38), Рууд Вормер (88) та Луа Опенда (90+5) – у "Брюгге". Ще один м'яч на 90+3 хвилині зрізав у власні ворота гравець гостей Брендон Мехеле.

Таким чином, за результатами двох матчів, у наступний раунд пройшла команда з Бельгії. Адже перша гра у Брюгге завершилася з рахунком 1:0 на користь бельгійців. "Динамо" ж гратиме у другому за рангом євротурнірі – Лізі Європи УЄФА.

Як повідомляв 5.UA, збірна України з футболу (U-20) у фінальному матчі Чемпіонату світу перемогла однолітків з Південної Кореї з рахунком (3:1) і вперше в історії стала тріумфатором цього мундіалю.

Петиція з вимогою скасувати бюджетне фінансування партій набрала необхідні 25 тис. голосів
    Негода залишила без електроенергії 205 населених пунктів у п'ятьох областях

У Львові під час матчу "Карпат" запустили пісню Тіматі – як на інцидент відреагували у міськраді

У Ліверпулі хлопчик, переслідуючи футболіста, врізався в стовп і травмувався: все заради автографа

"Не знаю, що має статися, щоб збірна не потрапила у фінал чемпіонату Європи" – Маркевич про шанси України на перемогу

"Ракицьких у збірній вже немає" – Мирон Маркевич розповів, як футболісти допомагають українській армії

"Якщо зараз втратимо державу, то ми її втратимо остаточно. Це всі мають зрозуміти, а не говорити "какая разніца" – Маркевич у "Рандеву"

"Український Мессі": фани "Селтіка" в захваті від гольового дебюту українця Шведа у Лізі чемпіонів