Мирон Маркевич
Мирон Маркевич Facebook / Рандеву

"Якщо зараз втратимо державу, то ми її втратимо остаточно. Це всі мають зрозуміти, а не говорити "какая разніца" – Маркевич у "Рандеву"

  • Анонс
Читайте по-русски
Дивіться програму в суботу, 3 серпня, о 20:00

"Усі повинні зрозуміти, що якщо ми втратимо державу – Україну – значить ми її втратимо остаточно… Саме основне, щоб усередині було, в серці, що то є держава, яка повинна бути, повинна існувати, бо то є велика європейська країна. Ото повинні всі зрозуміти. А не говорити "какая разніца". Якщо так і буде – нас ніхто не переможе", – про таке в суботу, 3 серпня, розповість у програмі "Рандеву з Яніною Соколовою" легендарний футбольний тренер Мирон Маркевич.

Крім того, ведуча розпитає в Мирона Маркевича про його спортивний досвід, погляди на українську молодь та які зміни, на його думку, відбуваються в суспільстві.

Довідка. Мирон Маркевич – футболіст, тренер. Спортивну кар'єру гравця робив у львівських "Карпатах" (1971-72) і СКА (1973), "Спартаку" з Орджонікідзе (1974) та луцькому "Торпедо" (1977). Футбольний тренер з 1984 року – під його опікою було шість команд і національна збірна України (2010). Наразі очолює Комітет національних збірних Федерації футболу України.

Попередній матеріал
"Хочуть винищити наше село": як поведінку ворога бачать мешканці Водяного
Наступний матеріал
Вже офіційно: скільки депутатів від партій проходять у Раду
Loading...