Андрухович Юрій
Андрухович Юрій Програма Рандеву / 5 канал

"Зеленський балотуватиметься на другий термін, аби уникнути відповідальності" – Андрухович

Читайте по-русски
Письменник стверджує, що "колективний чи переформатований "Янукович-2" спричинить в Україні агресивну, віроломну, підступну антиукраїнську хвилю"

Політика Володимира Зеленського і його команди матиме нищівне значення для України, але вони намагатимуться триматися якнайдовше. Про це у програмі "Рандеву з Яніною Соколовою" розповів письменник, поет і есеїст Юрій Андрухович.

"Мені дуже не подобається ця зміна влади. Це не те, що непевність, але моя інтуїція підказує, що це такий колективний чи якийсь переформатований "Янукович-2". І слід налаштовуватись на агресивну, віроломну, підступну і в кінцевому підсумку антиукраїнську хвилю", – зазначив літератор.

Андрухович вважає, що некомпетентність Зеленського матиме тяжкі наслідки для України, але це водночас буде стимулом для нього, аби залишитися на посаді.  

"Тут є своя мотивація прийти назавжди. Бо якщо не назавжди, то доведеться відповідати – і це тривожно, це погано", – сказав він.

Письменник також заявив, що готовий побитися об заклад, що у випадку, якщо новий президент не буде усунутий дочасно, він буде балотуватися вдруге.

"Якщо пан Зеленський відбуде оцей повний термін, ці п'ять років президентських, то він в жодному разі не виконає свою обіцянку відбути тільки один строк. Він обов'язково буде залишатися", – вважає літератор.

Також, Андрухович впевнений, що суспільство не вважатиме великою бідою те, що Зеленський порушить свою обіцянку.

"Якщо для них не мають значення ті речі, які вони вчора говорили, то яке значення для них матимуть речі, сказані п'ять років тому. А люди забувають", – сказав письменник.

Повний випуск "Рандеву з Яніною Соколовою" можете переглянути тут:

Раніше повідомлялося, що польські журналісти зазначили, що під час своїх перших публічних заходів в якості президента України Володимир Зеленський копіює Лукашенка.

 

Попередній матеріал
Мостове парі: як місто Дніпро живе без основної переправи через річку – сюжет
Наступний матеріал
Презентація мобільних житлових модулів для розміщення армійців в районі проведення ООС – завершено
Loading...