Зеленський і Лукашенко
Зеленський і Лукашенко obozrevatel.com

Зеленський копіює Лукашенка – польські ЗМІ

Читайте по-русски
Перед парламентськими виборами Зеленський хоче мати владу абсолютну, пише польське видання

Під час своїх перших публічних заходів в якості президента України Володимир Зеленський критично і емоційно висловлювався щодо підлеглих. Майже як білоруський президент Олександр Лукашенко. Про таке пише polskieradio.pl з посиланням на польське видання Rzeczpospolita. 

"Зеленський втілюється в Лукашенку", – йдеться в публікації.

"Кілька днів тому президент України відвідав Ужгород, де зустрівся з керівництвом закарпатської митниці. Зеленський слухав доповіді, в яких митники скаржилися на низьку зарплату, аж раптом запитав одного доповідача, який в нього телефон. Коли почув відповідь – iPhone, поцікавився, звідки у людей, котрі мало заробляють, є гроші на iPhone", – йдеться у статті.

Газета описує ще кілька робочих візитів Володимира Зеленського, де він намагався "по-господарськи" вирішити проблеми на місцях".

Як сказав виданню український політолог Віталій Портников, ця ситуація схожа на стиль Лукашенка.

"Лукашенка повністю контролює ситуацію в країні, він не тільки виганяє людей, він теж їх позбавляє посад", – нагадує журналіст.

Газета пише, що понад 90% опублікованих на сайті презитента рішень стосується кадрових змін. Зокрема Зеленський звільнив усіх голів обласних адміністрацій.

Крім двох – зокрема, голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної, тісно пов'язаної з міністром внутрішніх справ України.

"Під час виборчої кампанії Арсен Аваков відкрито підтримував Володимира Зеленського. Крім цього, Зеленський ввів своїх людей до РНБО та СБУ, змінив керівництво генштабу українського військ", – пише автор статті Руслан Шошин.

Словом, "перед парламентськими виборами президент України хоче мати абсолютну владу", – пише видання Rzeczpospolita.

Як повідомляв 5.UA, 10 липня 2019 року президент України Володимир Зеленський змусив секретаря Бориспільської міськради Ярослава Годунка покинути офіційну зустріч у Борисполі. Аргументував це його вигуками під час розмови та інформацією про судимість Годунка у минулому. Чиновника вивели із зали, а Зеленський перепросив присутніх за емоції: "Не люблю бандитів просто". Згодом Годунок заявляв, що буде судитися з президентом за образу честі й гідності, позаяк чільник держави назвав чиновника "розбійником". Однак уночі передумав, про що повідомив у відеозверненні в мережі. Мовляв, це було непорозуміння і Володимиру Зеленському подали неправдиву інформацію.

Попередній матеріал
"Витрачає весь час на роботу над сценаріями та книгами": Куров відвідав Олега Сенцова в Лабитнангі – подробиці
Наступний матеріал
Мати Кольченка у Києві підтримала акцію "За межею" з нагоди дня народження Сенцова
Loading...