Юрій Андрухович
Юрій Андрухович Facebook / Рандеву

"Слід налаштовуватися на агресивну, віроломну, підступну і антиукраїнську хвилю": Андрухович у "Рандеву" – відео

Читайте по-русски
Дивіться програму в суботу, 13 липня, о 20:00 на "5 каналі"

"Мені перестають подобатися люди, співвітчизники. Тобто я починаю дивитися на них з точки зору: ой, цей мабуть теж голосував за Зе… Маю надію, що якась чергова хвиля змете цю ситуацію раніше, ніж можна очікувати. А з іншого боку, якщо не змете, то це назавжди", – про таке в суботу, 13 липня, розповість у програмі "Рандеву з Яніною Соколовою" Юрій Андрухович.

Крім того, ведуча запитає у літератора про українське суспільство, політику, літературу та чи може бути діалог з Донбасом.

Довідка. Юрій Андрухович – поет, прозаїк, есеїст, перекладач. Автор романів "Рекреації" (1992), "Московіада" (1993), "Перверзія" (1996), "Дванадцять обручів" (2003), "Таємниця. Замість роману" (2007), "Коханці юстиції" (2018), а також низки збірок віршів та есеїв. Твори Андруховича  перекладені багатьма європейськими мовами, він – лауреат літературної премії Благовіст (1993), премії Рея Лапіки (1996), Міжнародної премії ім. Гердера (2001), одержав спеціальну премію в рамках нагородження Премією Світу ім. Еріха-Марії Ремарка від німецького міста Оснабрюк (2005), "За європейське взаєморозуміння" (Лейпціг, 2006).

Попередній матеріал
Справа Марківа: побратими нацгвардійця розповіли про обставини процесу в Італії
Наступний матеріал
Акція протесту під СБУ: активісти вимагають притягнути до відповідальності Медведчука – включення
Loading...