Святослав Вакарчук
Святослав Вакарчук 5 канал

Я не прогулював узагалі – Вакарчук розповів, як працював у парламенті VI скликання

Читайте по-русски
Вакарчук у 2008 році одразу написав заяву про складання мандату, але партія, до якої належав, три місяці не приймала рішення про його виключення

Святослав Вакарчук, який збирається брати участь у цьогорічних парламентських виборах  – як голова партії "Голос", вважає, що журналісти неправильно трактують статистику відвідування ним засідань Верховної Ради у 2008 році. Про це він розповів у "Рандеву" з Яніною Соколовою на "5 каналі".

"11 вересня 2008 року я офіційно написав заяву про складання мандату і вважав за потрібне з того моменту більше не приходити в парламент. Яценюк, тодішній голова Верховної Ради, підписав його, і я абсолютно свідомо сказав: більше я в парламент ходити не буду", – розповів співак.

Проте, за його словами, керівництво блоку "Наша Україна – Народна самооборона", по спискам якої він потрапив до Верховної Ради, не одразу його виключила, і таким чином, статистика його відвідувань значно погіршилася.

"Не хотіли вони мене голосувати за виключення – зняття з мене статусу депутата. Чому? Тому що їм моя карточка була потрібна. Я не віддав їм своєї карточки. Три місяці вони мене не відпускали. Тільки після одного скандалу, який фактично був, коли мене буквально силою заставляли голосувати, я казав: я пішов з парламенту три місяці тому. Нарешті, терпець коаліції урвався, вони проголосували. І всі ці три місяці офіційно я числився депутатом. Мені писали прогули, тому що я не ходив", – пригадав Вакарчук.

Тоді співак вирішив скласти депутатські повноваження, аби не "грати за правилами старої політики".

Також Вакарчук додав, що до того, як написати заяву про виключення, він відповідально ставився до роботи у парламенті: "Коли ми порахували, скільки ж реально, в той час, коли я справді був депутатом, я прогулював, або точніше – не приходив, тому що я не прогулював взагалі, виявилося, що це було 10% часу".

Повне відео дивіться тут:

Нагадаємо, нещодавно партія "Голос" представила свою першу десятку.

Попередній матеріал
Новинський, Мураєв та 4 міських голови: Опоблок оголосив свою першу десятку
Наступний матеріал
Добродомов,Томенко, Катеринчук: Гриценко представив своїх кандидатів на вибори
Loading...

"Що ти, Яніно, робиш зі мною?": Вакарчук заплакав в ефірі програми "Рандеву"

Молоді немає з чим порівнювати: волонтер розповіла, як змінилася армія за останні роки – "Рандеву"

Чому на фронті голосували за Бойка і Вілкула: Маруся Звіробій у "Рандеву"

Дубілет у "Рандеву з Яніною Соколовою": "Перш за все, треба розраховувати на себе, а не на державу"

Василь Шкляр у "Рандеву": "В Україні Майдан повинен бути узаконений як інституція"

В'ятрович у "Рандеву з Яніною Соколовою": "Ідеологічна порожнеча Зеленського може заповнитися Росією"