Партія "Голос", Вакарчук
Партія "Голос", Вакарчук Facebook

Рахунок у банку, Range Rover та дві квартири: Вакарчук розповів про свої статки

  Читайте по-русски
  За словами музиканта, він живе в багатоквартирному будинку, а в побуті – досить скромний

  В українського музиканта і лідера партії "Голос" Святослава Вакарчука є дві квартири в Києві, машина і близько 12 млн гривень на особистих рахунках у банках. Розповів він в інтерв'ю Ліга.net.

  "У мене є одна машина Range Rover, їй приблизно п’ять років. Є банківські рахунки (на них близько 12 млн грн). Але у мене немає ніяких офшорних компаній. Я ніяк не пов’язаний у бізнесі з олігархами", – розповів Вакарчук. 

  За словами музиканта, він живе в багатоквартирному будинку, а в побуті – досить скромний.

  "У мене дві квартири в Києві, але в одній я давно не живу. У мене немає ніякої нерухомості за кордоном і ніколи не було. Я ні на кого нічого не записував", – зазначив Вакарчук.

  Він також є одноосібним власником компанії "Суперсиметрія", яка надає послуги бронювання квитків. В інтерв'ю Вакарчук зазначив, що це єдиний вид діяльності компанії.

  "Його (бізнес — ред.) не можна розглядати у відриві від концертної діяльності "Океану Ельзи". Вони взаємно доповнюють один одного — цей бізнес допомагає "Океану Ельзи" більш ефективно заробляти гроші, маючи свого концертного оператора. Сервісний бізнес також заробляє на інших заходах, але незначно", – уточнив музикант.

  Нагадуємо, лідер групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук оголосив про те, що йде в політику, і представив свою партію. Політична сила матиме назву "Голос", і саме з нею співак візьме участь у майбутніх парламентських виборах. За словами Вакарчука, саме в парламенті відбуваються основні зміни в країні. 

  Попередній матеріал
  Злива на Прикарпатті: протягом двох днів вода затопила понад 260 дворів
  Наступний матеріал
  Витрати ГМК на охорону довкілля у 2018 році зросли на 25-30%
  Loading...

  Вакарчук про Зеленського: нечесно закликати до боротьби з олігархами, коли сам з ними пов'язаний

  Вакарчук зізнався, чи підтримуватиме когось із кандидатів у президенти – відео

  Кінець інтриги: Вакарчук визначився щодо виборів президента України

  "БлогПост": заради піару навіть неправда, або як Андерс Фог Расмуссен, Пауло Коельйо і навіть Саакашвілі Тимошенко на з’їзді НЕ підтримували

  Вакарчук: Мене не цікавить посада президента, мене цікавлять зміни в країні

  Порошенко, Тимошенко, Вакарчук, Гриценко: політолог прокоментував виступи потенційних кандидатів у президенти на форумі YES