amn.com.ua

Вакарчук про Зеленського: нечесно закликати до боротьби з олігархами, коли сам з ними пов'язаний

Також він вважає, що необхідно провести дебати між усіма кандидатами у президенти, аби дізнатися про них більше як про політиків

Фронтмен гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук вважає нечесним заклик боротися з олігархами, коли сам пов'язаний з олігархом. Так він прокоментував своє ставлення до кандидата в президенти Володимира Зеленського в програмі Kishkinа, інформує LB.

"Коли ти говориш, що треба боротися з олігархами, але водночас сам пов'язаний з олігархом, то неважливо, яке твоє прізвище, неважливо, чий ти кандидат. Ти кажеш неправду", – сказав Вакарчук, натякаючи на те, що Зеленський працює на каналі, який належить олігарху Коломойському.

Також він вважає, що необхідно провести дебати між усіма кандидатами у президенти, аби дізнатися про них більше як про політиків. Це надасть виборцям можливість обрати своїх фаворитів.

"Я дуже мало можу сказати щось про Зеленського-політика. Я сподіваюся, що всі кандидати в президенти проведуть ці два місяці так, щоб ми могли про них якомога більше сказати як про політиків. Я вважаю, що для цього дуже важливою і необхідною умовою є проведення теледебатів або просто дебатів усіх кандидатів у президенти. Це було б чесно і відповідально перед виборцями. Я дуже хотів би, щоб виборці вибирали своїх фаворитів, орієнтуючись на справи і співвідношення слів і справ", – зауважив Вакарчук.

Нагадаємо, раніше Комітет виборців України заявив, що показ відеофільму "Слуга народу-3" під час виборчого процесу має розглядатися як передвиборна агітація на користь Володимира Зеленського і має бути оплачений із виборчого фонду кандидата.

Попередній матеріал
Сутички в Подільському відділку: ДБР обіцяє оцінити дії всіх причетних копів
Наступний матеріал
Архієпископ Кримський через дії РФ хоче звернутися до міжнародної спільноти з проханням

"Опора" назвала лідерів з агітаційної активності та найпоширеніші порушення кандидатів

Вакарчук зізнався, чи підтримуватиме когось із кандидатів у президенти – відео

Кінець інтриги: Вакарчук визначився щодо виборів президента України

Журналісти "Схем" розповіли, як Зеленський заробляє на кінобізнесі в Росії

Нардеп Гончаренко прийшов на прямий ефір у костюмі Чарлі Чапліна – фото

Кандидат у президенти Роман Безсмертний розповів, звідки взяв 2,5 млн на заставу для участі в виборах – відео