Володимир Зеленський
Володимир Зеленський апостроф

Шоумен Володимир Зеленський офіційно заявив, що йде в президенти

  Комік зазначив, що вирішив "спробувати самому щось змінити в Україні"

  Шоумен Володимир Зеленський офіційно заявив про висування своєї кандидатури на пост Президента України. Відповідну заяву він зробив у ефірі телеканалу "1+1" за кілька хвилин до Нового року, просто перед новорічним зверненням чинного Президента України Петра Порошенка.

  Із оголошенням зчинився скандал – частина глядачів обурилася тим, що промову шоумена телеканал "1+1" показував у той час, коли на всіх телеканалах традиційно транслювалася промова Президента. Глава держави у ефірі каналу виступав вже після настання 2019 року. Тепер це масово обговорюють, зокрема, у соціальних мережах

  "Мене давно всі питають: ідеш чи не йдеш? Знаєте, на відміну від наших "великих" політиків я не хотів вам марно обіцяти, і зараз, за кілька хвилин до Нового року, я вам дещо пообіцяю, і відразу виконаю. Дорогі українці , я обіцяю вам піти в Президенти України, і відразу виконую – я йду в президенти України. Давайте зробимо це разом. З новим роком, з новим слугою народу", – заявив тепер вже політик під час свого звернення.

  Нагадаємо, передвиборча кампанія президентських перегонів розпочалася 31 грудня 2018 року. Власне вибори мають відбутися 31 березня 2019 року.

  Попередній матеріал
  Після Нового року Землю накриють магнітні бурі – коли саме чекати
  Наступний матеріал
  Окупанти провели старий рік зі 120-мм мінометів, а новий зустріли – із 82-мм