Володимир Зеленський
Володимир Зеленський апостроф

Після журналістського розслідування Зеленський таки визнав, що має кінобізнес у РФ

  Компанія "Грин Филмс", якою зокрема володіє Володимир Зеленський, навіть перемогла в конкурсі на отримання коштів з бюджету Росії

  Шоумен Володимир Зеленський, який раніше заявив про намір балотуватися в президенти України, таки підтвердив: разом із бізнес-партнерами через кіпрську фірму володіє трьома російськими кінокомпаніями. Про таке він розповів виданню "Українська правда", передає "Радіо Свобода".

  Як відомо, раніше журналісти проекту "Схеми" виявили, що попри всі гучні заяви, Володимир Зеленський заробляє на кінобізнесі в Росії. При цьому в інтерв'ю Дмитру Гордону лідер студії "Квартал-95" повідомив, що закрив свій бізнес у Росії ще 2014 року, попри те, що це приносило йому чималі доходи.

  Нині ж виданню "УП" Зеленський зізнався: "Наша компанія володіє акціями тієї компанії. Це правда".

  Також ймовірний кандидат у президенти України додав: компанію "Грин Филмс", що перемогла в конкурсі на отримання коштів з російського бюджету, передали в управління. А відповідну заявку на отримання коштів РФ подавали "ті, хто займається цією компанією" в Росії.

  "Зеленський в інтерв’ю УП не лише зрештою підтвердив дані з нашого розслідування, але і визнав, що його кінокомпанія подавалася на конкурс російського Мінкульту на фінансування своєї кінострічки з бюджету Росії. Це було в 2017 році. Таким чином, він сам спростував тезу про те, що його продакшн фільмів після 2014 там більше не знімає, а тільки збирає роялті за попередні роки", – констатує головред програми "Схеми" Наталка Седлецька.

  Як пояснив сам шоумен, "Квартал 95" отримує роялті від усього продукту, який був вироблений до 2014 року. Але вийти із засновників російської компанії він не може, адже пов’язаний довгостроковими контрактами.

  "Проект "Свати" був укладений до того, як у нас почалася війна з Росією. Контракт укладено на 10 років. Як я можу закрити цю компанію? Контракт до 2021 року. З 2011 до 2021 року ми отримуємо роялті від "Сватів". Ми отримуємо ці гроші. Так що ж нам зробити? Подарувати їх росіянам? Ні", – каже Зеленський. 

  Водночас він запевняє: вже знайшов вирішення цієї ситуації і планує найближчим часом вийти зі складу засновників кіпрської компанії.

  Нагадаємо, раніше журналісти "Схем" розповіли, як Зеленський заробляє на кінобізнесі в Росії

  Попередній матеріал
  Стало відомо, за якої умови Японія погодиться на мирний договір із РФ
  Наступний матеріал
  У столиці побудують цвинтар для тварин
  Loading...