Концерт Вакарчука
Концерт Вакарчука Facebook / Радіо Свобода

"Коли тобі важко": Вакарчук на концерті в Києві присвятив пісню кримським татарам

Читайте по-русски
Також він розповів глядачам про виставку, присвячену 75-й річниці геноциду кримських татар сталінським режимом "Вкрадений Крим. Історія депортації"
Під час концерту "Океан не мовчить" на ВДНГ 26 травня Святослав Вакарчук виконав пісню, яку присвятив кримським татарам. Про це повідомляє канал ATR.
"Долі нас, українців і кримських татар, дуже схожі. Нас завжди хотіли поставити в рамки. Хотіли протягом історії не дати нам бути собою. Дуже велика повага до цілого народу, який депортували в Середню Азію, а вони повернулися назад на Батьківщину і продовжують плекати свою культуру. І сьогодні, на жаль, у знову анексованому Росією Криму ми бачимо, як повторюється історія. Я хочу щиро побажати і кримським татарам, і українцям витримки, бути всім разом. Тому що разом ми обов'язково переможемо, повернемося на рідну землю і разом побудуємо прекрасну країну", – сказав Вакарчук.
 
Після цього він виконав пісню, присвячену боротьбі кримських татар за незалежність.

"Ця пісня присвячується боротьбі за спільну сім'ю, велику країну, в якій живуть і кримські татари, і українці та інші нації. І нас ніколи не подолати", – сказав Вакарчук і заспівав пісню "Коли тобі важко".

Окрім того, перед тим, як заспівати пісню, лідер "Океану Ельзи" розповів глядачам про виставку, присвячену 75-й річниці геноциду кримських татар сталінським режимом "Вкрадений Крим. Історія депортації", яку він відвідав разом із уповноваженим президента України у справах кримськотатарського народу Мустафою Джемілєвим та першим заступником міністра інформаційної політики Еміне Джапаровою в останній день її експонування.

"Гідне завершення потужного проекту, який готували п'ять десятків людей, який об’єднав Крим та Україну, який розповів історію депортації не тільки цифрами та інформацією, а й почуттями та образами, символами та звуками, світлом та кольором. Гідне завершення роботи для всієї команди", – написала Джапарова у Facebook.

Водночас вона додала, що "нам всім було надзвичайно приємно чути слова солідарності та пісню, яку Святослав присвятив кримськотатарському народу."

Нагадаємо, раніше лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук оголосив, що йде в політику, і представив свою партію.

Попередній матеріал
Концерт ОЕ, тріщина на мості та привітання "із запахом шаурми" від президента – як минув День Києва
Наступний матеріал
"Факинг отрасль": зеленсько-український словник в дії
Loading...

Вакарчук зізнався, чи підтримуватиме когось із кандидатів у президенти – відео

Кінець інтриги: Вакарчук визначився щодо виборів президента України

"БлогПост": заради піару навіть неправда, або як Андерс Фог Расмуссен, Пауло Коельйо і навіть Саакашвілі Тимошенко на з’їзді НЕ підтримували

Вакарчук: Мене не цікавить посада президента, мене цікавлять зміни в країні

Порошенко, Тимошенко, Вакарчук, Гриценко: політолог прокоментував виступи потенційних кандидатів у президенти на форумі YES

Навіть хліба відрізати незручно: з якими труднощами щодня стикаються шульги у світі праворуких