Партія "Голос"
Партія "Голос" Facebook

"Всерйоз і надовго": розлогіше про з'їзд партії Вакарчука та представників політсили

Читайте по-русски
За словами лідера "Голосу", до першої двадцятки увійшли фахівці із різних галузей у гендерному співвідношенні 50 на 50

Економісти, юристи, борці з корупцією, оборонці Донецького аеропорту. Двадцятку потенційних народних депутатів оприлюднила партія "Голос" Святослава Вакарчука. Короткий з’їзд політичної сили провели на Старокиївській горі. 

З’їзд політичної сили "Голос" Святослава Вакарчука зробили в холі Національного Музею історії України в суботу, 8 червня. Було усього 46 делегатів. Медійників на захід не пустили, партійне зібрання транслювали на вуличному екрані. Опісля короткого з’їзду Вакарчук зі своєю командою вийшов до людей.  

Лідер "Голосу" каже, в Раду вони ідуть всерйоз і надовго. Список очолив сам Святослав Вакарчук. За його словами, до першої двадцятки увійшли фахівці із різних галузей у гендерному співвідношенні 50 на 50.

"Тут стоять люди, яких можна назвати кожного у своїй сфері зіркою . Але важливо не це, важливо, чи зможемо ми створити із цих людей, із наших хлопців та дівчат із найкращих представників нашої партії справжню потужну команду", - заявив лідер партії.

Слідом за Вакарчуком у списку: Юлія Клименко - голова політсили "Голос" та колишня заступниця міністра економічного розвитку та торгівлі, Кіра Рудик - IT-підприємець, Ярослав Железняк - радник прем’єр-міністра зі зв'язків з органами влади та Олександра Устінова - член правління "Центру протидії корупції". Вони кажуть, соціологічні опитування, які дають їм не більше п’яти з половиною відсотків їх не надто бентежать.

"Ми бачимо потенціал свого росту ще мінімум 15%. Це наше завдання на найближчі два місяці. Ми збираємось їхати в мінімум 300 населених пунктів, ми будемо із агітацією, поїдемо в поля, ногами, а не тільки будемо сидіти в Києві та Печерських пагорбах", - заявила голова політсили Юлія Клименко.

На восьмому місці у списку - політичний журналіст видання "Дзеркало тижня" Сергій Рахманін. До партії "Голос" встиг приєднатися й популярний шоумен Сергій Притула. Про це він повідомив в соцмережах і сказав, що попросив Вакарчука поставити його на 30 місце. Водночас, на партійний з’їзд Притула не прийшов.

"Для того, щоб я потрапив у парламент партія має набрати трохи більше 10%. Це моя з вами угода, я не проти, я за", - заявляв ноумен у своєму зверненні.

"Хтось би сказав на його місці, ви знаєте, поставте мене поближче до першого. Він сказав, ні я хочу бути тридцятим, тому що як мінімум 30 мусять бути в парламенті", - прокоментував Вакарчук.

Після представлення лідерів політичної сили "Голос", Святослав Вакарчук влаштував безкоштовний концерт. Послухати відомі пісні гурту "Океан Ельзи" прийшли тисячі киян.

Попередній матеріал
Президента Молдови Додона відсторонив від посади КС країни
Наступний матеріал
Геннадій Москаль оголосив про вихід з БПП
Loading...

З'їзд партії "Європейська солідарність" – завершено

"Акт публічного мазохізму": політолог пояснив, чому Бойко і Медведчук знову їздили на поклони в Москву

Вакарчук, Клименко, Рахманін: партія "Голос" представила свою першу 10-ку

Садовий, Сироїд, Квасницька: хто увійшов до першої 10-ки "Самопомочі" – включення зі з'їзду

Смешко, Сотник, Чубаров: названо першу 10-ку партії "Сила і честь" – включення зі з'їзду

Нове відео від Зеленського: жодного слова про війну та іронічна "подяка" Раді