Олексій Арестович
Олексій Арестович Програма Рандеву / 5 канал

"Конфлікт з РФ відбувається за спадщину Київської Русі, їм цього не зрозуміти": Арестович про Зеленського і "Слугу народу"

Читайте по-русски
Нові депутати і президент знають, від чого хочуть відійти, але не мають візії майбутнього

Новий президент і його команда вважають, що "бізнес-логіки" достатньо, аби розв'язати питання зовнішньополітичні загрози України. Про це в "Рандеву з Яніною Соколовою" розповів військовий експерт Олексій Арестович.

"Вони використовують у відносинах з Путіним, як вони проголошують, бізнес-логіку. Як сказав Шефір, один з близьких людей, що "йому ж невигідно продовжувати війну, нємножко понаживалісь – більше не треба". Путін воює не за бізнес. Питання в тому, що Шефіри, Зеленські, Богдани, Коломойські і т.д. не розуміють, чим мотивується Росія, коли вона має справи з Україною. Вона ніколи не зупиниться. Цей конфлікт – за спадщину Київської Русі. Араби і євреї воюють за Храмову гору, а ми – за Києво-Печерську лавру", – сказав Арестович.

Також, він вважає, що в Україні зараз відбувається заміна політичного класу, на такий, що знає, що хоче зруйнувати, але як і що будувати – не уявляє.

"Зараз буде інша країна. Якою вона буде, визначатиме Зеленський і його команда. А команда – це набір людей, які, я бачу, не мають візії майбутнього. Вони розуміють, від чого вони хочуть відійти, але бачення, що хочуть збудувати – в них немає, а штовхнути такий пароплав з місця, з такою відповідальністю – це буде дуже важко. Вони не усвідомлюють цього, але найголовніша боротьба, яка в них буде відбуватися, буде за образ майбутнього, яке вони хочуть збудувати", – вважає експерт.

Водночас, на думку Арестовича, Україні певний час не загрожують глобальні катастрофи, адже нова еліта не прагне знищити Україну. Але вона, за словами експерта, сповідує ідентичність повсякденного життя, не сприймаючи таких понять, як честь, розум, чи світоглядні речі.

Повний випуск "Рандеву з Яніною Соколовою" можете переглянути тут:

Раніше 5.ua повідомляв, що монобільшість "Слуги народу" забере всі міністерські крісла в новому уряді.

Попередній матеріал
В ОАСК заявили, що під час обшуку в суді вилучили справи про Горбатюка і Ситника
Наступний матеріал
"Вакциновані – захищені": МОЗ розпочало кампанію з прищеплення від дифтерії та правця
Loading...