Володимир Зеленський
Володимир Зеленський uc.od.ua

Приїзд Зеленського до Одеси: заради першої леді дно пляжу обстежували водолази

Читайте по-русски
Декларована Зеленським і його командою "інакшість" нині ніяк не проявляється, адже вони використовують ті ж самі методи, які колись засуджували, зауважує журналіст із Одеси Зоя Казанжи

26 липня в Одесу прилетів спеціальний літерний рейс літака АН-148 президентського авіазагону. На ньому прилетіли охоронці і помічники президента. Про таке повідомляє місцеве видання "Одеський кур'єр".

Також в Одесі вже знаходиться дружина президента. Її помітили в пляжному комплексі "Табу", що на пляжі "Дельфін". Заради першої леді перекрили для всіх інших відпочиваючих ліве крило пляжу, яке було оточене кількома кордонами поліцейських і інших силовиків. Також напередодні дно на пляжу обстежили водолази.

Точна програма візиту президента не публікувалася. Однак, як подейкують в обласній адміністрації, можливо, будуть вирішувати ті чи інші важливі кадрові питання.

Прокоментувала таку спеціальну підготовку до приїзду президента одеська журналістка, письменниця, радниця із комунікацій Зоя Казанжи. В ефірі "5 каналу" вона зауважила, що декларована Володимиром Зеленським і його командою "інакшість" ніяк не проявляється, адже вони використовують ті ж самі методи, які колись засуджували.

"Перший раз, напевне, така шизофренія у журналістів, тому що вони не розуміють, чому він приїжджає. Одне джерело повідомляє, що поки не зрозуміла програма візиту, і він там, може, буде представляти нового главу Одеської адміністрації. Але друга – що він приїжджає приватним візитом, уже відпочиває його дружина на приватному пляжі. Водолази хоч при роботі, бо вони обшукали дно, і трохи було сум'яття у відпочивальників, бо їх на звичних пляжах відсторонили – там Олена Зеленська відпочиває. І у Fаcebook відстібуються, що концерт "Ліги сміху" на морському вокзалі. У президента не може бути приватного візиту, тоді питання – хто виконує обов'язки", – відзначила Казанжи.

Також вона додала, що має великі побоювання щодо того, що ховається за "мантрою про нові обличчя".

"Голосували за зміну людей, нові обличчя – це все дуже добре, це така мантра, яка добре заходить в "нєокрєпшиє уми", але яку Україну ми з ними будемо будувати? Що нас чекає через рік-два? За що проголосувала ця безпрецедентно велика частина людей? Спостерігаючи за процесами в Одесі, я розумію, що вони проголосували за "рускій мір" з усіма його ознаками, тому що всі, кому не лінь, підняли в Одесі голови, повернулися і почали розповідати, що тепер ваша українська мова скасовується, буде дружба з Росією, тому що у нас там родичі, ще якісь моменти. І такої напруги не було в 2012–2013 роках", – розповіла журналістка.

Також Казанжи додала, що вбачає багато проросійської риторики у нової влади, незважаючи на декларування ними протилежного.

Повне відео розмови можна переглянути тут:

Як повідомляв 5.UA, на початку липня 2019 року, завершивши офіційну частину візиту в Канаду, Володимир Зеленський відправився з дружиною подивитися на Ніагарський водоспад.

Попередній матеріал
"Всюди були тіла без рук і ніг": спогади очевидців Скнилівської трагедії та пілота смертоносного літака
Наступний матеріал
Делегація США на чолі з Волкером відвідала район проведення ООС: як це було – відео
Loading...