Андрій Богдан
Андрій Богдан Facebook

"Андрій Богдан деколи переходить межу", – Віктор Ягун про політичні амбіції голови ОПУ

Читайте по-русски
Генерал СБУ порівняв стосунки Зеленського і Богдана із взаєминами Кучми й Табачника

Голова Офісу президента України Андрій Богдан прагне відігравати більш важливу політичну роль, ніж сьогодні. Про це у студії  "5 каналу" розповів генерал-майор запасу СБУ, заступник голови СБУ (2014-2015) Віктор Ягун.

"Був такий цікавий приклад: наскільки був Табачник до Кучми, і де Кучма, де Табачник? Не виключено, що свого часу десь може відбутися, тому що Андрій Богдан так само деколи переходив межу, і чи він цього не розуміє... Тобто в нього посада не керівника якогось там напрямку політики державного рівня. В нього посада справді: менеджер, керівник офісу – і все", – сказав Ягун.

На думку генерал-майора, Богдан хоче бути публічним.

"Думаю що він, побачивши увагу до себе, хоче перейти в публічну площину, бути самостійним на якійсь ділянці. Я не виключаю, що можуть бути і призначення його в уряд", – вважає Ягун.

Підтвердженням прокладання Богдану ще впливовішої посади, на думку експерта, є обхід командою Зеленського проблеми із люстрацією для керівника Адміністрації президента і перейменування її у в Офіс, адже немає установи, немає і люстрації для її працівників.

Повне відео розмови з експертом можете переглянути тут:

Як повідомляв 5.UA, Андрій Богдан відправив лист із проханням звільнити голову КМДА Києва Віталія Кличка.

Попередній матеріал
У Києві 6 молодиків напали на поліцейського, бо той зробив їм зауваження – з'явилося відео
Наступний матеріал
З третьої спроби: бойовики таки допустили фахівців обстежити міст у Станиці Луганській
Loading...