Андрій Богдан
Андрій Богдан Українська правда

Верховний Суд відмовився визнавати незаконним призначення Богдана главою АПУ

  Читайте по-русски
  ВСУ мотивував відмову тим, що позивач – не має права оскарження цього призначення

  Верховний Суд України відмовив у відкритті провадження за позовом щодо незаконного призначення Андрія Богдана на посаду глави Адміністрації президента. Про це повідомляють у прес-службі суду.

  У ВСУ зазначають, що звернення до суду позивач обґрунтував тим, що указ президента про призначення не відповідає вимогам Закону України "Про очищення влади".

  Проте Верховний Суд відмовив у порушення справи, мотивуючи тим, що право на оскарження призначення Богдана – має тільки сам Богдан або особа, "прав, свобод та інтересів якої це призначення безпосередньо стосується".

  "Оскільки позивач не є учасником (суб'єктом) правовідносин з призначення Андрія Богдана главою Адміністрації президента України, то такий указ не породжує для позивача права на захист, тобто права на звернення із цим адміністративним позовом", – йдеться у повідомленні суду.

  Нагадаємо, Андрій Богдан був членом передвиборного штабу Володимира Зеленського. Він юрист, відомий переважно роботою на олігарха Ігоря Коломойського. Також Богдан раніше працював в уряді Азарова, тож його призначення чільником АПУ відбулося всупереч закону про люстрацію.

  Попередній матеріал
  ЦВК зареєструвала першого кандидата на вибори в Раду
  Наступний матеріал
  У Рівненській області розбився гелікоптер ЗСУ, екіпаж загинув
  Loading...