Мар'ян Швед
Мар'ян Швед Twitter

"Український Мессі": фани "Селтіка" в захваті від гольового дебюту українця Шведа у Лізі чемпіонів

Наш земляк вийшов на заміну у другому таймі

У дебютному матчі українського футболіста Мар'яна Шведа за шотландський "Селтік", який відбувався у рамках кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між британською командою та естонським "Нимме Калью", українець відкрив лік забитим голам. Він допоміг здобути "кельтам" перемогу і дістатися наступного раунду турніру. Про таке повідомляє "Футбол 1".

Наш земляк вийшов на заміну у другому таймі (на 70 хвилині), замінивши Ніра Бітона. На той момент рахунок у протистоянні був 1:0 на користь підопічних Ніла Леннона.

На третій компенсованій до основного часу хвилині Шведу вдався фантастичний удар із лінії штрафного точно у ближній верхній кут. Саме це взяття воріт, у підсумку, і встановило остаточну крапку в матчі – 2:0.

У соцмережах фанати "Селтіка" не можуть натішитися грою новоспеченого "кельта". Шведа тут же почали називати "українським Мессі" і "гравцем світового класу".

Як повідомляв 5.UA, київське "Динамо" завоювало Суперкубок України. У фіналі клуб переміг свого запеклого суперника – донецький "Шахтар". Матч відбувся в Одесі та закінчився з рахунком 2:1. Стадіон був заповнений ущент.

За минулий рік під час збройних конфліктів убито або поранено близько 12 тисяч дітей – ООН
    Вступна кампанія 2019: названо найпопулярніші спеціальності

Чемпіонат світу з фехтування на шпагах: збірна України здобула "срібло"

Українка Харлан виборола "золото" чемпіонату світу з фехтування

Українська збірна футболістів-паралімпійців здобула "срібло" чемпіонату світу

Українські синхроністки здобули "бронзу" чемпіонату світу в довільній програмі дуетів

Українські синхроністки виграли "золото" на чемпіонаті світу з водних видів спорту

Чемпіонат світу з водних видів спорту в Кореї: українці вийшли у фінал зі синхронних стрибків