Ольга Харлан
Ольга Харлан International Fencing Federation

Українка Харлан виборола "золото" чемпіонату світу з фехтування

У фіналі спортсменка перемогла росіянку Соф'ю Вєлікую з рахунком 15:14

У Будапешті (Угорщина) в суботу, 20 липня, розіграні чергові комплекти нагород чемпіонату світу з фехтування.

"Золото" світової першості здобула олімпійська чемпіонка українка Ольга Харлан, яка у фіналі перемогла росіянку Соф'ю Вєлікую (15:14), повідомляє "Укрінформ".

Після перемог над суперницями з Малайзії, Грузії та Республіки Корея Харлан в 1/4 фіналу обіграла свою співвітчизницю Аліну Комащук (15:14), а у півфіналі розгромила румунку Бьянку Паску (15:5).

Ольга Харлан вшосте стала чемпіонкою світу (двічі - в команді).

Агенція нагадує, що крім медалей, на чемпіонаті світу в Будапешті також розігруються ліцензії, необхідні для потрапляння на Олімпіаду-2020 на Токіо (Японія).

Вперше із загонами авіапідтримки: в Києві 6,5 тис. поліцейських заступили на службу
    Онищенку остаточно відмовили в участі у виборах

Чемпіонат світу з водних видів спорту в Кореї: українці вийшли у фінал зі синхронних стрибків

Вімблдон: Світоліна вперше в кар'єрі вийшла у півфінал найпрестижнішого турніру планети

Українка стала наймолодшою стрибункою в легкій атлетиці, яка підкорила висоту 2 метри

Завершилися Європейські ігри 2019: Україна – у трійці лідерів

Європейські ігри 2019: українські спортсмени виграли три медалі за один день