Синхронне плавання
Синхронне плавання Depositphotos

Українські синхроністки виграли "золото" на чемпіонаті світу з водних видів спорту

"Срібло" вибороли синхроністки Італії, "бронзу" – іспанські спортсменки

У змаганнях з артистичного плавання команда України з результатом 94,5000 бала стала переможницею світової першості в хайлайті. Про це пише "Укрінформ".

Зазначається, що "срібло" вибороли синхроністки Італії (91,7333), "бронзу" – спортсменки Іспанії (91,1333).

"Золото" Україні в хайлайті принесли Єлизавета Яхно, Анастасія Савчук, Владислава і Марина Алексіїви, Валерія Апрєлєва, Яна Наріжна, Катерина Резник, Аліна Шинкаренко, Олександра Коваленко та Вероніка Гришко.

Варто зазначити, що днем раніше Марта Федіна та Анастасія Савчук виграли бронзові медалі в технічній програмі дуетів.

На чемпіонаті світу з водних видів спорту до 28 липня розіграють 76 комплектів медалей.

Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв, що українські армійці привезли з Хорватії два "золота" чемпіонату Європи з кульової стрільби.

Також дивіться фотогалерею за темою:

Олімпійська надія: юні українські фігуристи на Європейському фестивалі в Сараєво – ФОТО

"Золото" чемпіонату Європи з фехтування виборола українка Харлан

Українська легкоатлетка Геращенко з перемогою повертається зі змагань у Німеччині

"Готовий подолати космічну програму": український паралімпієць, який переплив Босфор, поділився планами й дав пораду президенту