facebook / Жан Беленюк

Жан Беленюк виборов "золото" на чемпіонаті Європи в Румунії

Це вже третє континентальне "золото" в кар'єрі Беленюка

28-річний український борець греко-римського стилю Жан Беленюк став у суботу, 13 квітня, чемпіоном Європи у столиці Румунії.

У фінальній сутичці киянин у ваговій категорії до 87 кг переміг на килимі бухарестського спорткомплексу Polyvalent Hall азербайджанця Іслама Аббасова (5:1), повідомляє "Укрінформ".

На шляху до вирішального поєдинку українець здолав Іоанна Гуклека з Хорватії (6:1), угорця Еріка Сільвашші (3:1) та литовця Ейвідаса Станкевічюса (5:1).

Це вже третє континентальне "золото" Беленюка в кар'єрі.

Нагадаємо, у фіналі Чемпіонату світу-2018 з греко-римської боротьби Жан Беленюк приніс медаль до скарбнички національної збірної. Борець у вирішальному двобої поступився місцем Метеханому Башару з Туреччини та виборов "срібло" змагань.

Форма для національної збірної України – у Мінспорту встановили нові вимоги

"Все зійшлося в момент, коли треба було": українські біатлоністи поділилися враженнями від Чемпіонату світу