Українські каратистки Facebook / НОК України та олімпійська команда

Українські дівчата вибороли "золото" чемпіонату Європи з карате

Читайте російською
Наші спортсменки здолали суперниць з Італії, Туреччини, Португалії, Норвегії та інших країн

Українські спортсменки здобули золоту медаль чемпіонату Європи з карате. Про це повідомляє прес-служба НОК України на сторінці у Facebook.

Як стало відомо, континентальна першість проходила в Іспанії, у Гвадалахарі.

"Жіноча збірна України виграла золоту медаль чемпіонату Європи з карате в командному куміте. На шляху до фіналу українки здолали Португалію (2:1), Фінляндію (2:0), Норвегію (9:5), Хорватію (11:3)", – розповіли у НОК.

У півфіналі змагань наші дівчата перемогли представниць з Італії з рахунком 15:8. А у вирішальному поєдинку проти збірної Туреччини українки показали відмінний результат (2:1).

Тож тепер українські каратистки Анжеліка Терлюга, Галина Мельник, Аніта Серьогіна, Діана Шостак – чемпіонки Європи у командному куміте.

Дивіться також фотогалерею:

Олімпійська надія: юні українські фігуристи на Європейському фестивалі в Сараєво – ФОТО