Українські спортсмени виграли 'золото' на Чемпіонаті Європи в Хорватії
Українські спортсмени виграли 'золото' на Чемпіонаті Європи в Хорватії Міноборони

Українські армійці везуть з Хорватії 2 "золота" Чемпіонату Європи з кульової стрільби

Молодший сержант Павло Коростильов став чемпіоном Європи у вправі стрільби з пневматичного пістолета

В Хорватії на Чемпіонаті Європи з кульової стрільби двоє армійських стрілки здобули найвищі нагороди.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Молодший сержант Павло Коростильов став чемпіоном Європи у вправі стрільби з пневматичного пістолета (241.3 очка) з дистанції 10 метрів. Це не перший тріумф Павла на міжнародних змаганнях. У 2018 році Коростильов став чемпіоном світу і чемпіоном Європи.

Старший лейтенант Олег Омельчук разом з Оленою Костевич здобули "золото" у змаганнях змішаних команд. У фіналі на дистанції 10 метрів вони набрали 486 очок. На 0,9 десятих українці перевершили результат представників Росії.

Українські спортсмени виграли 'золото' на Чемпіонаті Європи в ХорватіїМіноборони

Українка виграла престижну велогонку на Кіпрі

Юлія Левченко здобула п’яту нагороду для України на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики

Українські спортсмени завойовують медалі чемпіонатів Європи та світу – дайджест

Неймовірна перемога: українські паралімпійці здобули перше місце на Чемпіонаті світу-2019