Українські фехтувальники
Українські фехтувальники Facebook

Чемпіонат світу з фехтування на шпагах: збірна України здобула "срібло"

Збірна України з фехтування (чоловіки) стала срібним призером чемпіонату світу, який проходить у Будапешті (Угорщина). Про таке повідомив "Укрінформ".

У матчі за "бронзу" швейцарці взяли гору над китайцями (45:35).

У прикінцевий день чемпіонату світу, 23 липня, відбудуться командні турніри у рапіристів та шаблісток.

В активі українських фехтувальників 4 медалі: 1 золота, 1 срібна та 2 бронзові.

Як повідомляв 5.UA, в суботу у фіналі Вімблдонського турніру українка перемогла Алексу Ноель із США. Учасниці фінального матчу провели на корті 1 годину 22 хвилини. Дарина стала другою українською тенісисткою, яка змогла стати кращою на юніорському Вімблдоні. До цього, 2004-го року, Катерина Бондаренко здолала у фіналі Ану Іванович із Сербії.

"Зовсім інша людина, зовсім інша, не схожа на жодного гравця, з яким я працювала. Тому було дуже для себе багато цікавого", – розповіла про роботу тренер Дарини Лариса Савченко.

До ВР за мажоритаркою не проходять два чинні міністри та віцепрем'єр – хто саме
    Через логістичні складнощі аграрії прогнозують суттєві проблеми з вивезенням урожаю зернових

Українка Харлан виборола "золото" чемпіонату світу з фехтування

Українська збірна футболістів-паралімпійців здобула "срібло" чемпіонату світу

Українські синхроністки виграли "золото" на чемпіонаті світу з водних видів спорту

Чемпіонат світу з водних видів спорту в Кореї: українці вийшли у фінал зі синхронних стрибків

Вімблдон: Світоліна вперше в кар'єрі вийшла у півфінал найпрестижнішого турніру планети

Українка стала наймолодшою стрибункою в легкій атлетиці, яка підкорила висоту 2 метри