Вибори
Вибори Depositphotos

До ВР за мажоритаркою не проходять два чинні міністри та віцепрем'єр – хто саме

  Читайте по-русски
  Чиновники балотувалися в мажоритарних округах на Вінниччині, Івано-Франківщині та Львівщині

  Віцепрем'єр Володимир Кістіон, міністр енергетики Ігор Насалик і міністр екології Остап Семерак програли на дострокових виборах до Верховної Ради в мажоритарних округах. Про таке йдеться на сайті ЦВК.

  За даними Центральної виборчої комісії, Кістіон балотувався як самовисуванець на окрузі № 11 у Вінницькій області. За результатами обробки 86,72% протоколів, він посів п'яте місце з результатом 9,37%.

  Насалик балотувався на 85-му окрузі в Івано-Франківській області. За результатами обробки всіх протоколів, він посів третє місце з результатом 24,13% голосів.

  Семерак балотувався на 124 окрузі у Львівській області. За підсумками обробки всіх протоколів, він посів сьоме місце з результатом 8,84%.

  Як повідомляв 5.UA, позачергові вибори до Верховної Ради завершилися в Україні. О 8:00 по всій Україні відкрилися виборчі дільниці, працювали вони до 20:00. Голосування відбувалося за змішаною виборчою системою. У бюлетені за партійними списками було представлено 22 політичні партії. А в мажоритарних округах балотувалося понад три тисячі кандидатів. Додамо, що нині ЦВК опрацювала вже більше 90% протоколів

  Попередній матеріал
  Погода до вихідних: краще піти в кіно, ніж на пляж
  Наступний матеріал
  Чемпіонат світу з фехтування на шпагах: збірна України здобула "срібло"
  Loading...