Ілюстративне фото
Ілюстративне фото Depositphotos

Оголошено перші результати національного екзит-полу – які політсили потрапляють до Верховної Ради

  Читайте по-русски
  До Ради потрапили п'ять партій

  До Верховної Ради нового IX скликання проходять п'ять партій. Про це свідчать результати Національного екзит-полу, оприлюдненого Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва, Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) і Українським центром економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова.

  Так, до українського парламенту проходять партії "Слуга народу" – 43,9% голосів, "Опозиційна платформа – За життя" – 11,5%, "Європейська солідарність" – 8,9%, "Батьківщина" – 7,6%, "Голос" – 6,3%. 

  За партію "Сила і честь проголосували 4,4% в цілому по Україні. 

  Це попередні результати за станом на 18:00, остаточні оголосять о 22:00.

  Генеральна сукупність екзитполу – виборці, які проголосували на виборчих дільницях на території України, крім спеціальних дільниць (лікарні, тюрми, військові частини, закордонні дільниці) та за винятком окупованих територій.

  Обсяг вибірки – близько 13 000 респондентів (залежно від явки виборців).

  Як повідомляв 5.UA, позачергові вибори до Верховної Ради завершилися в Україні. О 8:00 по всій Україні відкрилися виборчі дільниці, працювали вони до 20:00. Голосування відбувалося за змішаною виборчою системою. У бюлетені за партійними списками було представлено 22 політичні партії. А в мажоритарних округах балотувалося понад три тисячі кандидатів. Станом на 16:00, за даними зі 140 із 199 округів явка виборців на позачергових виборах народних депутатів України становила 36,11%.

  Попередній матеріал
  Щось пішло не за планом: перебіг порушень на виборчих дільницях – оновлюється
  Наступний матеріал
  Пункт пропуску "Майорське" відновив свою роботу – скільки "знахідок" загалом вилучили піротехніки ДСНС
  Loading...