5 канал

"Не знаю, що має статися, щоб збірна не потрапила у фінал чемпіонату Європи" – Маркевич про шанси України на перемогу

Читайте по-русски
Більшість українських команд виживають за рахунок того, що продають молодих футболістів. Відомий тренер назвав основні проблеми українського футболу

За останні роки Федерація футболу України діяла досить вдало, що втілилося у результатах. Таку думку в "Рандеву з Яніною Соколовою" озвучив футбольний тренер Мирон Маркевич.

"Я зараз працюю у Федерації, і все-таки рух уперед є. Тому що наша національна збірна – я не знаю, що повинно статися, щоб не потрапила у фінал чемпіонату Європи. Наша збірна U20 виграла чемпіонат світу – це дуже серйозний успіх. Плюс решта команди – я знаю хлопців, які в U17, U15 – там є в кожній команді по 5-6 чоловік, що з них будуть хороші футболісти", – наголосив тренер.

Проте дуже проблемним, на думку фахівця, є вітчизняний чемпіонат.

"Є два клуби, які поки-що тримаються на плаву – це "Шахтар" і "Динамо", які вкладають гроші. Ну і десь клуби більш-менш можуть суперничати з хорошими європейськими клубами, хоча в останні роки – досить натяжно. Решта клубів живуть за рахунок того, що продають молодих футболістів, і ті фінанси вкладають, щоб утримувати команди. Звичайно, не буде з того ніякого толку", – вважає Маркевич.

Також тренер вважає, що недостатнім є фінансування збірної, а також необхідно більше вкладати у розвиток футбольних майданчиків у містечках та селах. Маркевич і сам утримує сучасну футбольну школу у Винниках під Львовом.

Повне випуск "Рандеву з Яніною Соколовою" можете переглянути тут:

Як повідомляв 5.UA,  що Україна отримала право на проведення чемпіонату світу з мініфутболу у 2021 році.

 

Попередній матеріал
Реконструкція доріг у столиці: перелік вулиць, які ремонтуватимуть до кінця 2019 року – "Київавтодор"
Наступний матеріал
Вибори в Раду: ЦВК визнала обраними 198 зі 199 депутатів-мажоритарників
Loading...