Динамо_Шахтар svit24.net

"Шахтар" випередив "Динамо" на 1 гол у матчі української Прем'єр-ліги

У матчі 3-го туру української Прем'єр-ліги Шахтар із рахунком 2:1 переміг на виїзді Динамо

Після рівного по грі дебюту матчу гості поступово прибрали ініціативу до своїх рук. На 21-й хвилині їм вдалося відкрити рахунок, коли Жуніор Мораес п'ятою замкнув простріл Манора Соломона від лицьової лінії, пише "Новое время".

Всупереч ходу гри господарі все ж таки змогли відновити рівновагу. Наприкінці першого тайму Андрій П'ятов помилився після удару Дениса Гармаша, а на добиванні першим опинився Жерсон Родрігес.

На початку другого тайму Шахтар ледь знову не вийшов уперед, коли Микита Бурда у власному штрафному віддав пас на Мораеса, але Динамо врятував Денис Бойко.

Під кінець години гри з гаком Беньямін Вербич міг виводити київську команду вперед, але промахнувся, за що на 65-й хвилині послідувала розплата: Марлос обіграв Карлоса де Пену і рикошетом від Віталія Миколенка пробив точно у ворота.

У час, що залишився, господарі не зуміли награти на взяття воріт. Шахтар втримав перемогу і продовжує лідирувати з відривом у три очки від другого в таблиці Динамо.

Динамо - Шахтар 1:2

Голи: Родрігес, 39 - Мораес, 21, Марлос, 64.

На сході загинув один український захисник
    В Україні по-новому маркуватимуть харчові продукти – що це означає для споживача і виробника

Ліга Європи: стали відомі результати жеребкування 1/16 фіналу

"Динамо" і "Шахтар" у понеділок отримають суперників у плей-офф Ліги чемпіонів та Європи – як відбуватиметься жеребкування

Помер легендарний гравець і тренер київського "Динамо"