Мирон Маркевич
Мирон Маркевич Програма Рандеву / 5 канал

"Ракицьких у збірній вже немає" – Мирон Маркевич розповів, як футболісти допомагають українській армії

Читайте по-русски
Ті гравці, які їдуть до Росії, мали б спочатку подумати про захисників України на сході

Футболісти Національної збірної України з футболу не стоять осторонь проблем країни і долучаються до допомоги українській армії. Про це в "Рандеву з Яніною Соколовою" розповів легендарний тренер українського футболу Мирон Маркевич.

"Коли ти те все бачиш, зовсім по-інакшому дивишся на життя. Я там приїхав, кілька днів побув і поїхав, а ті хлопці щодня там. І він не знає, чи ранком прокинеться і чи доживе до вечора – то зовсім інші цінності… Футболісти про все знають. Може, то і не афішується, але і вони допомагають нашій армії, я знаю точно", – наголосив тренер.

За словами Маркевича, футболісти, які їдуть грати до Росії, мали б спочатку подумати про тих, хто захищає Україну на сході. На уточнювальне запитання ведучої, чи є подібні до Ракицького футболісти в національній збірній, тренер відповів заперечно.

"Я їжджу з цими хлопцями, з ними спілкуюся, я впевнений, що в нас справді патріотична збірна. Це відчувається. І по грі відчувається. В останні роки багато зроблено для того, щоб вони справді були патріотично налаштовані", – сказав Маркевич.

Повний випуск "Рандеву з Яніною Соколовою" можете переглянути тут:

Як повідомляв 5.UA, ексзахисник "Шахтаря" Ярослав Ракицький перейшов у санкт-петербурзький "Зеніт". За перехід у російський клуб він отримав підписний бонус у розмірі 5 млн євро. 

Попередній матеріал
Жертви "червоного терору": на Житомирщині знайшли останки жорстоко вбитих за незгоду з колективізацією
Наступний матеріал
Стихія на Запоріжжі: внаслідок зливи та шквального вітру знеструмлено 25 населених пунктів