У Миколаєві терміново закрили обласну дитлікарню
У Миколаєві терміново закрили обласну дитлікарню 5 канал

Пацієнтів евакуювали, будівлю опечатали: у Миколаєві терміново закрили обласну дитлікарню

Читайте по-русски
29 малюків-пацієнтів доправили до трьох лікарень Миколаєва

Пацієнтів евакуювали, будівлю опечатали. У Миколаєві терміново закрили обласну інфекційну дитячу лікарню. Медзаклад – в аварійному стані. 29 маленьких пацієнтів перевезли до інших медичних закладів міста. Нині готуються вивозити обладнання. Будівля лікарні тріщить по швах, імовірна причина – підвищення рівня ґрунтових вод. Подробиці термінового переїзду – далі.

Перші ознаки руйнування співробітники обласної дитячої інфекційної лікарні побачили кілька тижнів тому.

"Ось 07.03 з'явилася ця тріщина, і з неї почалися інші тріщини в лікарні. А 11.03 ми наклеїли перший маркер, який теж тріснув", – показує стіну інженер з охорони праці обласної дитячої інфекційної лікарні Костянтин Швиденко.

Такий вигляд нині має приміщення лабораторії, де найбільше тріщин. Ще вчора заклад приймав пацієнтів. Сьогодні тут тиша і порожні палати, а медперсонал готується вивозити обладнання. Через аварійний стан будівлю опечатали, рух корпусами обмежили.

"Якщо люди, які цим займаються, сказали, що це потрібно робити так, значить їм видніше. І звичайно, взяти на себе таку відповідальність, тримати дітей у тій будівлі, яка тріщить, на це ніхто не піде, це ризик", – вважає завідувач відділення реанімації обласної дитячої інфекційної лікарні Андрій Аліфанов.

29 малюків доправили до трьох лікарень Миколаєва. Найбільше переселили до двох відділень обласної клінічної дитячої лікарні. Для нових пацієнтів тут підготували додаткові місця. Всі працівники лікарні – а це понад 100 медиків – без роботи не залишаться, обіцяють в обласному управлінні охорони здоров'я.

"Всі співробітники будуть працевлаштовані. Частина співробітників вже працюють у дорослій інфекційній лікарні, частина співробітників – у обласній дитячій лікарні. Я дізнався, що в нас сьогодні є по вакансіях. У дорослій інфекційній лікарні сьогодні 10 ставок лікарських, 10 ставок медсестер, 4 ставки санітарок і 10 ставок інших співробітників", – запевнив начальник Управління охорони здоров'я Миколаївської ОДА Павло Георгієв.

Аварійну будівлю не ремонтуватимуть. Натомість місцева влада обіцяє побудувати новий корпус лікарні, його розташують на території дорослої інфекційної. Гроші на будівництво візьмуть із резервного фонду. Нині готують проектну документацію. Скільки коштів та часу на це знадобиться – обіцяють оприлюднити за два місяці.

Н. Приходько, І. Дорошенко, Миколаїв, "5 канал"

Попередній матеріал
Нестерпний сморід 24/7: на Київщині селяни потерпають від підприємства-забруднювача
Наступний матеріал
Бірюков про Зеленського: "Можливо, він знайде радників з міжнародних перемовин, але хто йому допомагатиме вести ЗСУ?"
Loading...

Учні однієї зі шкіл Кам'янського скаржаться на здоров'я через стан спортзали

Чому в напівзруйнованому будинку в Одесі без ремонту вже рік живуть 5 родин – сюжет

Колись мешкав геній, нині – безхатьки: чому в Києві руйнується легендарний будинок Сікорського

Матрац, колеса, уламки бетону: на Волині юні бодібілдери тренуються у занедбаній хаті

Вода зі стелі, калюжі на підлозі: у школі на Харківщині ніяк не розпочнуть ремонт даху

На Донеччині в Українську стався вибух в житловому будинку – ФОТО