"Марина має ходити"
"Марина має ходити" 5 канал

"Марина має ходити": в Чернівцях влаштували благодійну вечірку для допомоги молодій журналістці

Читайте по-русски
Уперше ознаки хвороби проявилися в 7 років. Відтоді – безкінечні консультації та обстеження

Благодійну танцювальну вечірку "Марина має ходити" влаштували в Чернівцях. Її учасники – а це місцеві артисти, художники, дизайнери та навіть чиновники – вирішили перерахувати гроші на лікування журналістки Марини Гуцуляк. 28-річна жінка вже зо два десятки років бореться з фіброзною дисплазією стегнової кістки. На лікування в ізраїльській клініці потрібно $30 тис.

Щоб допомогти Марині Гуцуляк – можна переказати гроші на її рахунок у "ПриватБанку".
Реквізити: 5168 7427 1922 7229 – Гуцуляк Марина Петрівна

Марина Гуцуляк розповідає, що вперше ознаки хвороби проявилися в 7 років. Відтоді – безкінечні консультації в місцевих та столичних медичних закладах. Та раз за разом – зміна діагнозу. Лише вісім років тому лікарі винесли остаточний вердикт: фіброзна дисплазія стегнової кістки – це доброякісна пухлина.

Розказує: "Кістка зараз настільки уражена, вона з кожним роком прогресувала, лікарі не виставляли остаточний діагноз. У 20 років мені зробили операцію, тому що кістка почала вже ламатися, її дедалі більше вражала пухлина. І просто поставили титановий стержень, щоб вона не зламалася, щоб зберегти її цілісність".

Молода журналістка пересувається на милицях. Кожен крок, навіть з опорою, дається їй дуже важко. Попри свою недугу жінка, працювала і не втрачала надії на одужання. В ізраїльській клініці їй пообіцяли допомогти. На лікування потрібні $30 тис. Щоб зібрати цю суму – Марина організувала благодійний танцювальний вечір.

"У нас і покази модельні, і різноманітні артисти співають. Всі вони відгукнулися, кому телефонувала Марина. Наш захід склався з кожної людини, яка навіть просто прийшла сюди, кине у скриньку 50, 100 грн. Ми разом спільно робимо таку класну ціль і мету", – каже співорганізаторка благодійної акції Ліна Ільницька.

На вечірку зібрались митці та дизайнери. Свою колекцію презентувала і Марина. Створювати вбрання – це її хобі: "Дизайнерство мені дуже цікаве. Також я не збираюсь покидати свою журналістську діяльність. Як я жартую, тільки я відходжу від наркозу – починаю планувати і працювати".

Учасники благодійної вечірки переконують, їх об'єднало бажання допомогти одужати Марині. Дівчина вже пообіцяла присутнім, що коли одужає, то передусім – танцюватиме вальс на благодійному вечорі, де збиратимуть кошти на потреби інших хворих.

Майя Гуменна, Максим Козменко, Чернівці, "5 канал"

Попередній матеріал
"Найгірші 40 хвилин": що відомо про нічний артобстріл під Новолуганським
Наступний матеріал
"Прислухаються до кожного шурхоту": як проходить рейд на рибних браконьєрів – наочно
Loading...

Порошенко передасть майже 2 мільйони у фонд "Повернись живим" та ГО "Допоможи фронту" – подробиці

У столиці стартував благодійний забіг "Під каштанами": серед новинок біг наосліп – включення

200 пацієнтів за 7 років: до Львова знову прибув німецький пластичний хірург-благодійник

Залишилося менше місяця: крихітна Марічка дуже потребує допомоги небайдужих

Стало відомо, скільки Порошенко заробив за 5 років на посаді Президента

"Обрав бути українцем": спільнота Харкова шукає гроші на викуп квартири відомого мовознавця Шевельова