Марічка
Марічка 5 канал

Залишилося менше місяця: крихітна Марічка дуже потребує допомоги небайдужих

Читайте по-русски
Дівчинку-сонечко може врятувати тільки дороговартісна трансплантація печінки

135 тис. євро потрібно, щоб урятувати життя 8-місячної Марічки зі Львова. Дівчинка потребує термінової трансплантації печінки. Зробити операцію готові у Бельгії. Втім грошей на лікування дочки у батьків немовляти не вистачає. Допомогти врятувати життя їхній дитині вони просять небайдужих – реквізити наприкінці тексту.

"Вона взагалі дуже любить сміятися. Постійно посміхається. Дуже сонячна дівчинка, її у відділенні називають або "сонце прийшло" або "сміхотушка", – погіршення стану здоров'я Марічки батьки помітили, коли дочці було близько трьох місяців. Уже близько півроку дівчинка майже не покидає лікарняних палат.

"Протягом двох місяців свого життя вона жовтіла, потім біліла. Ми приймали терапію. Потім у нас були крапельниці, і вважали, що допомогло. Нас заспокоювали, що воно пройде. Але потім вона просто пожовтіла, стала такого жовто-зеленого кольору. І він не змінювався навіть після крапельниць", – розповідає Юлія Луценко, мати Марічки.

Десятки консультацій у лікарів, сотні аналізів та обстежень, і медики ставлять дитині страшний діагноз – вроджений цироз печінки. Хвороба виникає через порушення відтоку жовчі всередині органа.

"Дитина поступила у вкрай важкому стані, з вродженою вадою печінки, яка не була вчасно діагностована. Цироз швидко прогресуючий. Їй у будь-яку хвилину загрожує кровотеча з портальних вен", – звітує завідувач відділення вроджених вад розвитку і хірургії новонароджених Галина Курило.

Нині дівчинка на постійній медикаментозній підтримці. Без нагляду лікарів дитина не виживе: "Печінка їй давить на внутрішні органи. В нас часті болі в животі, коліки печінкові бувають, температура вчора була 38,5°С. Стан досить нестабільний".

Єдиний спосіб урятувати життя Марічці – трансплантація печінки. Провести операцію вже погодилися медики клініки, що в Бельгії. Донором готова стати бабуся дівчинки. Вартість операції: 135 тис. євро. Наразі назбирали лише 11,5 тис. євро. Часу в Марічки залишилося дуже мало – менше місяця.

Марта Шикула, Євген Радіон, Львів, "5 канал"

Усі, хто має змогу і бажання допомогти врятувати життя Марічки, можуть переказати кошти на банківську карту.

Луценко Юлія Сергіївна – мати дитини

Картка "ПриватБанку": 5168 7573 9721 0826

ТЕЛ: +380 (95) 422 72 89

Попередній матеріал
Про День примирення та пам'яті 8 травня і "побєдобєсіє" 9-го – "БлогПост"
Наступний матеріал
"Особиста думка" Філарета і примарний Київський Патріархат: що відбувається у ПЦУ
Loading...

Багатодітні сім'ї отримуватимуть доплату за третю і кожну наступну дитину: скільки і як довго

Мріє піти у перший клас: батьки 5-річної Полінки просять допомоги на лікування дитини від раку кісток

3333 млинці у формі троянд: у Смілі студенти встановили солодкий національний рекорд

"Я хочу жити": 10-річний Іванко Синіцин потребує термінової допомоги у боротьбі з лейкемією

У Василька важка форма ДЦП: мама просить допомоги на черговий курс реабілітації

"Є маленькі позитивні зміни": на останньому етапі боротьби з онко допомоги потребує 14-річна Катерина