Допомога дітям
Допомога дітям Проект "Світ, я чую тебе!"

"Світ, я чую тебе!": спецпроект із відновлення слуху в дітей потребує допомоги

Читайте по-русски
Волонтери мають обмежений термін для збору коштів: операцію планують на червень цього року, а реабілітацію – у вересні

Аби відправити 25 дітей із вадами слуху на операцію та реабілітацію, спецпроекту "Світ, я чую тебе!" потрібно 280 тисяч гривень.

"Ми хочемо, щоб кожна людина, в якої це в серці відгукується, і яка усвідомлено розуміє дану проблематику та хоче допомогти, могла допомогти поширенням інформації, перечисленням коштів, прийти на Кураж-базар чи фестиваль "Всі.Свої" 25 травня, де ми будемо представлені. Там буде представлений соціальний проект "Світ, я чую тебе!" – він організовується на базі фонду "Україно, я за тебе" і тренінгової компанії BTG", – розповіла координаторка спецпроекту Катерина Горкуша.

Операцію проводять, імплантуючи дитині спеціальний пристрій. За словами координаторів проекту, він допомагає відновлювати слух до 80%.

Після операції дитину відправляють до реабілітаційного табору на Волині. Реабілітація проходить від 1 року до 5-ти. Але найважливішими є перші два тижні після імплантування, наголошують координатори, бо дитина, яка тільки починає чути, всі звуки сприймає вкупі. Тому важливо, щоб із нею працювали вузькоспеціалізовані тренери.

"Всі діти, які імплантуються, мають діагноз "повна глухота", тобто це діти-інваліди з дитинства. Ми проводимо ці табори для родин, які знаходяться у важкому матеріальному становищі. Це можуть бути діти бійців АТО, переселенців, багатодітних родин, матері-одиначки", – пояснює засновниця батьківського волонтерського об’єднання "КІ-спілка", член громадської ради при МОЗ України Ірина Лисенко.

До таборів діти їдуть із мамами. Для батьків розробляється індивідуальна програма, як далі проводити реабілітацію дитини, як її соціалізувати.

Подробиці проекту можна дізнатися на сайті.

Реквізити для переказу коштів:

Допомога дітям
Допомога дітямПроект "Світ, я чую тебе!"

Допомога дітям
Допомога дітямПроект "Світ, я чую тебе!"

Катерина Горкуша та Ірина Лисенко в студії "5 каналу" детальніше розповіли про проект та проблему:

 

Попередній матеріал
Міжнародний трибунал завершив слухання щодо полонених моряків ЗСУ – репортаж із Гамбурга
Наступний матеріал
Українка 9-й день пікетує посольство Данії через викрадення 2-річного сина – включення
Loading...