У Смілі студенти  встановили солодкий національний рекорд
У Смілі студенти встановили солодкий національний рекорд 5 канал

3333 млинці у формі троянд: у Смілі студенти встановили солодкий національний рекорд

Читайте по-русски
Фестиваль став ще й соціальною акцією. Організатори збирають кошти на порятунок трирічного Віталія Хільченка, якому потрібна термінова пересадка печінки

Солодкий національний рекорд встановили у Смілі на Черкащині. Студенти приготували 3333 млинці, і виклали їх у формі троянди. З нагоди встановлення рекорду у місті влаштувала справжнє свято з піснями, гуляннями та проводами зими. Фестиваль влаштували, щоб зібрати кошти для тяжкохворої дитини.

Карина Пилипенко ледь встигає роздавати млинці з варенням. Їх разом із 30-ма друзями з місцевого Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів приготували майже чотири тисячі. Використали більше ста літрів молока та кількасот яєць.

"Ми готували два дні. І це готували ми учні Смілянської ДПЦРК та вчителі. Яйця, молоко, борошно, трішки води, щоб розвести, це надихає ще більше працювати, ще більше робити "троянди", – розповідає студентка.

Із трьох тисяч трьохсот тридцяти трьох млинців створили букет троянд і встановили національний рекорд.

Лана Вєтрова, керівник Національного реєстру рекордів України, каже: "Ми цінуємо не найбільшу гору млинців чи найбільшу кількість млинців, а те, що до цього залучена громада міста, тому що кожен рекорд покликаний об'єднувати людей. Ми цінуємо, що такий досить високий рівень креативності проявила громада міста".

У Смілі студенти  встановили солодкий національний рекорд
У Смілі студенти встановили солодкий національний рекорд5 канал

Млинці куштували всі охочі. З нагоди завершення Масниці громада міста влаштувала справжній фестиваль із піснями, ярмарком та гуляннями.

Мешканка Сміли Світлана Колотова каже: "Молодь наша дуже радує, що вони до чогось прагнуть, що у душі є доброта, любов. Так тримати нашій молоді, дякуємо". 

Цей фестиваль став ще й соціальною акцією. Організатори збирають кошти на порятунок трирічного Віталія Хільченка. Хлопчику потрібна термінова пересадка печінки. Операція коштує понад 100 тисяч євро.

Заступник директора Смілянської гімназії Леся Бойчук говорить: "Наші діти разом з батьками спекли більше 700 млинців, сподіваємося, що все таки сьогодні ця акція допоможе нашому хлопчику вижити". 

Трирічний Віталій Хільченко, якому потрібна термінова пересадка печінки
Трирічний Віталій Хільченко, якому потрібна термінова пересадка печінки5 каналЗібрані гроші передадуть родині. Щоб наступного року маленький Віталик святкував Масницю з друзями на міському фестивалі, а не в лікарняній палаті, борючись за життя.

Яна Лимаренко, В'ячеслав Ромодан, "5 канал"

Попередній матеріал
Деталізація вражає: у Харкові подружжя створює першу в Україні армію Богдана Хмельницького в мініатюрі
Наступний матеріал
"Час.Підсумки тижня" з Віталієм Гайдукевичем – відео
Loading...