Костик  Ерстенюк з Івано-Франківська потребує допомоги небайдужих
Костик Ерстенюк з Івано-Франківська потребує допомоги небайдужих 5 канал

Костик Ерстенюк з Івано-Франківська потребує допомоги небайдужих – у малюка вроджена пухлина

Читайте по-русски
На лікування потрібно щонайменше 300 тисяч гривень

Cтворити великоднє диво для маленького хлопчика. Однорічний Костик Ерстенюк з Івано-Франківська потребує допомоги небайдужих. У малюка вроджена пухлина, під час складної операції її частково видалили. Проте попереду – тривале лікування, на яке необхідно як мінімум 300 тисяч гривень.

Пухлину на шиї малюка медики виявили на УЗД під час вагітності. Після народження діагноз підтвердився. У лютому Костика прооперували.

Лариса Ковальчук, завідувачка кафедри медичної біології і медичної генетики Івано-Франківського національного медуніверситету, говорить: "Це пухлина – так звана вроджена лімфангіома органів шиї середостіння зі зміщенням. Була частково видалена".

Щоб надалі зменшити об'єм пухлини, потрібне щоденне лікування. На восьмимісячний курс необхідно щонайменше 300 тисяч гривень. Таких грошей у родини немає.

Мати Костика – Мар'яна Ерстенюк – розповідає: "Надалі нас чекає дуже тривале і дороговартісне лікування. Ліки ми змушені замовляти за кордоном, оскільки в Україні їх, на жаль, немає. Також кожні два місяці ми їздимо до Києва на обстеження".

Мар'яна Ерстенюк працює лаборанткою у місцевому медуніверситеті. Жінці допомагають грошима колеги і студенти. Разом вирішили влаштувати благодійний аукціон для збору коштів на лікування Кості. Акцію проводитимуть 7 травня.

"Аукціон буде проводитися під час концерту. Всі картини будуть виставлені і будь-хто з студентів, з викладачів, і з всіх людей, які будуть присутні на цьому концерті, зможуть придбати ці картини і таким чином допомогти. Картини також вже виставлені в Інтернеті, їх можна переглянути. І які сподобаються, можна придбати вже, онлайн", – каже студентка Івано-Франківського національного медуніверситету Ангеліна Палій.

Костик Ерстенюк з Івано-Франківська потребує допомоги небайдужих
Костик Ерстенюк з Івано-Франківська потребує допомоги небайдужих5 канал

Нині хлопчик робить свої перші кроки і промовляє перші слова. Його батьки вірять, що Костик одужає.

Реквізити для допомоги Костянтину Ерстенюку:

Картка ПРИВАТБАНКУ на ім'я матері Ерстенюк Мар'яна Петрівна – 4149629382156594

Ольга Рега, Сергій Попович, Івано-Франківськ, "5 канал"

Попередній матеріал
Розвідка США запобігла масштабному теракту в Лос-Анджелесі – подробиці
Наступний матеріал
Світ не без добрих людей: як на Львівщині благодійник подарував багатодітній вдові АТОвця нове помешкання – сюжет
Loading...