Благодійник подарував нове помешкання багатодітній вдові АТОвця
Благодійник подарував нове помешкання багатодітній вдові АТОвця 5 канал

Світ не без добрих людей: як на Львівщині благодійник подарував багатодітній вдові АТОвця нове помешкання – сюжет

Читайте по-русски
Жінка самотужки виховує дев'ятьох дочок

Здійсненна мрія. На Львівщині багатодітна вдова АТОвця заселилася в новий будинок. Жінка самотужки виховує дев'ятьох дочок. Наймолодшій – 10 місяців. Нове помешкання багатодітній сім'ї подарував благодійник. До цього уся велика родина жила в однокімнатній квартирі в гуртожитку. Як обживається сім'я у новому помешканні, бачили наші журналісти.

Марія Ракус досі не може повірити, що відчиняє гостям двері власного будинку. Для знімальної групи "5 каналу" жінка проводить екскурсію.

"Тут сплять Марта, Уляна і Мар'яна, тут вони займають уроками тут їхні книжки, тут стіл, де вони всі обідають, тут ігрова зона, тут іграшки, дівчата звели зоопарк. І миша, і шиншила", – розповідає жінка. 

Найбільше Марія радіє просторій кухні. У новий дім дівчата вселилися без батька. Після 2 років на війні, доброволець 8-го батальйону "Аратта" помер у січні цього року від інфаркту. Родина з дев'ятьма дітьми жила в однокімнатній квартирі в гуртожитку. Дівчата по черзі робили уроки, їли, а спали усі разом. Тепер Марія з дітьми – власниця будинку на 100 квадратних метрі. Новому помешканню діти радіють не менше. 

Жінка розповідає: "Увечері, якщо старші пишуть уроки, то молодші можуть піти в іншу кімнату бавитися. Ті в одній кімнаті дивляться телевізор, ті можуть бути на вулиці. Головне, що вони мають місце, знають, де що, не все на купі. Діти не в коробках тримають речі. Коли я сюди переселилася перше питання, яке я собі поставила: "Боже, а де я то все тримала там? Напевно, здійснилася наша найбільша мрія, свій будинок".

Благодійник подарував нове помешкання багатодітній вдові АТОвця
Благодійник подарував нове помешкання багатодітній вдові АТОвця5 каналІз появою власної оселі здійснилася ще одна мрія жінки – своє господарство. Біля хати велике подвір'я, город та сад.

Здійснити мрію багатодітної Марії допоміг благодійник. Чоловік, який воліє залишитись невідомим, не лише купив будинок, а й дав кошти на ремонт та меблі.

Марта Шикула, Євген Радіон, Львівська область, "5 канал"

Попередній матеріал
Костик Ерстенюк з Івано-Франківська потребує допомоги небайдужих – у малюка вроджена пухлина
Наступний матеріал
Писанки часів Київської Русі: як вони виглядають та що символізували тисячу років тому
Loading...