Лос-Анджелес
Лос-Анджелес pikabu.ru

Розвідка США запобігла масштабному теракту в Лос-Анджелесі – подробиці

Читайте по-русски
ФБР затримали 26-річного ветерана Стівена Домінго

Американська розвідка запобігла масштабному теракту в Лос-Анджелесі. Про це заявило міністерство юстиції США, передає CNN.

ФБР затримали 26-річного ветерана Стівена Домінго. Він служив в Афганістані, після цього почав сповідувати іслам. Обвинувачений вірив у насильницький джихад – боротьбу на захист своєї релігії. Його затримали під час спроби отримати вибухівку із рук агента під прикриттям.

Військовий планував здійснити низку нападів на синагогу, на офіцерів поліції, на мітинг білих націоналістів, а масштабну атаку планував на знаменитий пірс Санта-Моніка. Теракти мали стати помстою за напади на мечеті в Новій Зеландії.

Чоловіка звинуватили в матеріальній підтримці терористів та спробі підготовки теракту. Йому загрожує до 15 років позбавлення волі.

Прокурор Нік Ханна розповів: "Обвинувачений казав, що хоче вбивати юдеїв на шляху до синагоги. Хотів здійснити напад на поліцейських, військовий об'єкт та натовп людей на пірсі Санта-Моніка. Він навіть хотів убити сусіда й зробити це прелюдією до набагато більших атак. Обвинувачений стверджував, що американці мають поплатитися за напади на мусульман в усьому світі".

Прокоментував ситуацію і студент Сем Райх: "Я наляканий. Це завжди страшно, адже я – єврей. Ми стаємо жертвами нападів частіше за інших. Заходи безпеки необхідно посилювати. Завжди потрібно бути насторожі та усвідомлювати, що тероризм – це загроза".

Як повідомляв 5.UA, у Франції запобігли масштабному теракту проти співробітників сил безпеки. 

Попередній матеріал
ЦВК оприлюднила остаточні результати виборів президента України – відео
Наступний матеріал
Костик Ерстенюк з Івано-Франківська потребує допомоги небайдужих – у малюка вроджена пухлина
Loading...