Центральна виборча комісія
Центральна виборча комісія Новинарня

ЦВК оприлюднила остаточні результати виборів президента України – відео

Читайте по-русски
За результатами другого туру, перемогу здобув Володимир Зеленський, за якого свої голоси віддали 73,22% українських виборців, за Порошенка – 24,45% виборців

Центральна виборча комісія встановила та оголосила офіційні результати чергових виборів Президента України, новим главою держави обрано Володимира Зеленського. Відповідний протокол підписано на засіданні ЦВК у вівторок, 30 квітня, повідомляє журналіст "5 каналу" Сергій Барбу.

"За підсумками повторного голосування обраним президентом є кандидат на пост Президента України Володимир Зеленський", – оголосила голова ЦВК Тетяна Сліпачук.

Протокол складено на підставі протоколів окружних виборчих комісій про підсумки повторного голосування на президентських виборах 21 квітня. Його підписали 15 присутніх на засіданні у вівторок членів ЦВК з 16-ти. Як поінформувала Сліпачук, член ЦВК Ірина Єфремова відсутня на засіданні з поважних причин.

За результатами другого туру, перемогу здобув Володимир Зеленський, за якого свої голоси віддали 73,22% українських виборців, або 13 млн 541 тисяча 528 громадян.

Петра Порошенка підтримали 24,45% виборців, або 4 млн 522 тисячі 450 громадян.

Новообраний Президент України вступає на посаду не пізніше як через 30 днів після офіційного оголошення результатів виборів.

Як повідомляв 5.UA, 21 квітня відбулося повторне голосування на чергових виборах Президента України. До другого туру пройшли Володимир Зеленський та Петро Порошенко. Явка виборців в день повторного голосування в Україні становила 62,09%, за кордоном – 13,33%. Для проведення виборів було утворено 199 територіальних виборчих округів та один закордонний, а також близько 30 тисяч дільничних виборчих комісій. За кордоном працювала 101 виборча дільниця. Затверджений Центрвиборчкомом загальний кошторис проведення чергових виборів Президента України становив 2,3 млрд грн. 

Попередній матеріал
В Японії імператор вперше за 200 років зрікся престолу: що стало причиною
Наступний матеріал
Розвідка США запобігла масштабному теракту в Лос-Анджелесі – подробиці
Loading...