Володимир Зеленський
Володимир Зеленський Фото Фокус

Зеленський у відеозверненні звинуватив ЦВК у затягуванні оголошення результатів виборів

Читайте по-русски
Відповідно до українського законодавства в Центрвиборчкому є 10 днів для оголошення офіційного результату

Кандидат на посаду Президента України – а де-факто переможець президентських виборів – Володимир Зеленський заявив, що Центральна виборча комісія затягує з остаточним оголошенням офіційних результатів волевиявлення. Зробив це у притаманній йому манері – у відеозверненні, опублікованому у Facebook.

Каже, що ЦВК це робить, аби не дати Зеленському розпустити парламент.

"ЦВК затягує офіційне оголошення результатів. Чому? Щоб Верховна Рада могла затягувати дату призначення для інавгурації. Щоб інавгурація була після 27 травня. Чому? Щоб у президента Зеленського не було навіть можливості думати про розпуск Верховної ради. Хоча, мені здається, що це несправедливо", – зазначив він.

Нагадаємо, що згідно з українським законодавством, у Центральної виборчої комісії є 10 днів для оголошення офіційного результату – ця дата спливає 1 травня. На сьогодні ЦВК опрацювала вже 197 протоколів від окружкомів. Загалом у країні 199 ОВК та один закордонний округ.

Усі електронні протоколи підрахували у вівторок, 23 квітня. У підсумку, Володимир Зеленський набрав 73,22% голосів, а Петро Порошенко – 24,45%.

Попередній матеріал
"Інформаційний вечір" на "5 каналі" – трансляція
Наступний матеріал
"Насторожує знову той самий лозунг": полковник Кривонос про заяви радника Зеленського в оборонці
Loading...