Президент Петро Порошенко
Президент Петро Порошенко president.gov.ua

"Ніколи більше не повернемося до Росії": Порошенко гостро відреагував на ідею Путіна про спільне громадянство

Читайте по-русски
Ми не дамо зупинити Україну на нашому європейському шляху, наголосив Порошенко і підкреслив, що Україну вже не розвернути назад у Російську імперію, а здобутки останніх 5 років будуть захищені

Путін вже хоче не просто роздавати українцям російські паспоти, а й заявив про ідею спільного громадянства між Україною і Росією. Глава країни-окупанта, каже, що спільне громадянство "допоможе зробити народи міцнішими та відшукати спільний знаменник". Про таке повідомляє "5 канал".

Власне так Путін відреагував на заяву з табору Зеленського, що той буде видавати українські паспорти російській опозиції і взагалі представникам усіх народів, що страждають від авторитарних режимів. Путін підтримав Зеленського, бо мовляв росіяни й українці – єдиний народ, нехай і зі своїми особливостями, культурою і мовою. Реакції ані Зеленського, ані тих, хто пише чи говорить від його імені, поки немає. Натомість є цілком чітка позиція чинного глави держави.

Петро Порошенко у Львові відреагував на паспортні фантазії. Президент України Петро Порошенко запевнив, що рух України не розвернуть назад до Радянського Союзу, або Російської імперії, а усі здобутки останніх п'яти років будуть захищені. Порошенко також пообіцяв, що твердо стоятиме на захисті здобутків України й українського народу за останні п'ять років. Про це він заявив під час виступу на акції "Дякуємо, Петре" на площі біля пам'ятника Тарасові Шевченку у Львові.

"Ми не дозволимо розвернути курс України назад у Радянський Союз або в Російську імперію. Україна є європейською нацією і Україна є європейською державою... Ніколи більше не повернемося до Росії. І ми не будемо сприймати, що хтось росіянам зараз буде надавати святе українське громадянство. Вони його проситимуть, всі 140 млн, бо в нас краще. Але ми не дамо нікому загубити Україну, бо українське громадянство – це є висока честь, і ми нікому не дамо можливості для того, щоби нас купили за газ. Бо головне, що вони зараз намагаються запропонувати, що в Україні буде дешевше газ", – наголосив Президент.

Водночас він закликав українців об'єднатися восени (на парламентських виборах – ред.).

"Восени – це є той шанс який ми точно маємо не змарнувати. Восени ми маємо об'єднатися. Восени ніхто не повинен мати можливості нас розколоти", – сказав Порошенко.

Додамо, на акцію "Дякую, Петре" зібралися сотні людей. На початку заходу львів'яни заспівали гімн України, а впродовж виступу Президента вигукували: "Порошенко!", "Дякуємо!".

Як повідомляв 5.UA, 22 квітня у Києві на другий день після голосування у другому турі президентських виборів, більше тисячі людей зібралися на площі перед будинком АП у Києві на акцію подяки Петру Порошенку за діяльність на посаді Глави держави.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Дякую, Петре: тисячі людей зібралися під АП, щоб подякувати Порошенку

Люди дякують Порошенку
/
Люди дякують Порошенку
Люди дякують Порошенку
/
Люди дякують Порошенку
Люди дякують Порошенку
/
Люди дякують Порошенку
Дякую, Петре!
/
Дякую, Петре!
Дякую, Петре!
/
Дякую, Петре!
Люди дякують Порошенку
/
Люди дякують Порошенку
Дякую, Петре!
/
Дякую, Петре!
Люди дякують Порошенку
/
Люди дякують Порошенку
Дякую, Петре!
/
Дякую, Петре!
Дякую, Петре!
/
Дякую, Петре!
Петро та Марина Порошенки
/
Петро та Марина Порошенки

Попередній матеріал
Путін запропонував Зеленському домовитися про спільне громадянство для українців і росіян – подробиці
Наступний матеріал
У Франції запобігли масштабному теракту проти співробітників сил безпеки: що відомо
Loading...