Вибори в Україні
Вибори в Україні Depositphotos

Оголошено перші результати національного екзит-полу – хто лідирує на президентських виборах

Читайте по-русски
Опитування проводять на 300 дільницях. Обсяг вибірки становить близько 13 тисяч респондентів

Стали відомі результати національного екзит-полу. За кандидата у президенти Петра Порошенка проголосували  25,3% виборців, за Зеленського – 73,2%, викресли чи зіпсували бюлетень 1,5%. Такі дані станом на 18:00 оголосили на брифінгу в Києві.

Опитування проводяться на 300 дільницях, тобто по 150 для кожної соціологічної компанії: КМІС та Центру Разумкова. Обсяг вибірки становить близько 13 000 респондентів, а похибка опитування – не більш як 2%.

Як повідомляв 5.UA, стало відомо, де й коли можна подивитися результати екзит-полів

Нагадаємо, у п'ятницю, 19 квітня, на НСК "Олімпійський" відбулися дебати між кандидатами у президенти Петром Порошенком та Володимиром Зеленським. Як відомо, ведучими стали журналісти Андрій Куликов та Олена Фроляк. Дебати відзначилися тим, що обидва кандидати у президенти стали під час виступу на коліно на знак поваги до загиблих на Донбасі, а ще тим, що коли дебати завершилися, всі – і кандидати, і присутні на стадіоні українці разом заспівали Гімн України. Як це було – дивіться на фото і відео. Вже сьогодні, 21 квітня, відбувається другий тур виборів.

 

Попередній матеріал
Другий тур виборів-2019: прес-конференція "Національного екзит-полу 2019" – відео
Наступний матеріал
Вибори Президента України в Канаді: як голосували за океаном – включення
Loading...