Дебати
Дебати Телеканал "Прямий"

Кандидати в президенти стали на коліно на знак поваги до загиблих на Донбасі – відео

Читайте по-русски
Порошенко став на коліно перед ветеранами АТО і поцілував руку волонтерці. В свою чергу Зеленський став на коліна перед глядачами

Кандидати в президенти України, нинішній глава держави Петро Порошенко та шоумен Володимир Зеленський під час дебатів на НСК "Олімпійський" стали на коліно на знак поваги до родичів загиблих на Донбасі. 

"Щодо колін – слова вирвані з фрази. Щоб було всім зрозуміло, що я мав на увазі, – мені здається, будь-якій розумній людині це зрозуміло – я зараз готовий стати на коліна перед кожною матір'ю, яка не дочекалася свого сина з фронту, я готовий і зараз стану на коліна перед кожною дитиною, яка не дочекалася свого батька, я готовий стати на коліна перед кожною жінкою, яка не дочекалася свого чоловіка, і Вас запрошую", – сказав Зеленський, звертаючись до Порошенка.

Зеленський пояснив, що записав звернення ще перед початком воєнних дій, зокрема до президента Росії Путіна, в якому заявив, що готовий стати на коліна, тільки щоб російський президент не ставив на коліна Україну.

Після цього Зеленський опустився на коліна перед публікою.

У свою чергу Порошенко повернувся до державного прапора, який тримали його соратники за спиною, опустився на коліно перед воїнами АТО і волонтерами і поцілував руку волонтерці Тетяні Ричковій.

Про головне з дебатів – дивіться також включення "5 каналу" зі стадіону "Олімпійського":

Дивіться також повне відео дебатів між кандидатами в президенти України, що відбулися на НСК "Олімпійському" у п'ятницю, 19 квітня:

Попередній матеріал
Зеленський у запитанні до Порошенка назвав терористів "ДНР" та "ЛНР" повстанцями – відео
Наступний матеріал
Ми повинні об'єднатися для того, щоб разом захищати державу, і 22 квітня життя триватиме – Порошенко
Loading...

Чи вплине хід дебатів на вибір українців у ІІ турі – Бекешкіна спрогнозувала

Від ранку до ночі: в день дебатів графік НСК "Олімпійський" буде повністю зайнятий

Є підозра, що у фан-зоні Зеленського хочуть зібрати агресивних молодиків – штаб Порошенка

Дебати-батл на "Олімпійському": в Порошенка назвали точний час

Без фаєрів та дудок, але з прапорами України та ЄС: у штабі Порошенка розповіли, як потрапити на дебати на "Олімпійський"

Порошенко пропонує Зеленському 19 квітня дебати на “Олімпійському” із 16:00 до 18:00