Президент Петро Порошенко
Президент Петро Порошенко president.gov.ua

Ми повинні об'єднатися для того, щоб разом захищати державу, і 22 квітня життя триватиме – Порошенко

Читайте по-русски
Не можна гратися з країною під час президентських виборів, ціна може бути надзвичайно високою

Кандидат у президенти України, чинний глава держави Петро Порошенко на дебатах вкотре наголосив, що прийме будь-який результат другого туру президентських виборів. При цьому Порошенко наголосив, що вже з наступного дня українці мають об'єднатися навколо мети захисту Української держави. Про таке Президент сказав під час дебатів на НСК "Олімпійський" у п'ятницю в Києві, інформує "5 канал". 

"Я прийму будь-який вибір українського народу 21 (квітня – ред.), і 22-го життя триватиме. І 22-го ми повинні об'єднатися для того, щоб разом захищати державу, щоб, головне, не втратити країну", – наголосив Порошенко.

Він також закликав прихильників іншого кандидата на посаду глави держави, шоумена Володимира Зеленського подумати про свій вибір 21 квітня і про те, як зберегти Українську державу.

"Оновлення (влади в Україні – ред.) потрібно й можна зробити під час парламентських виборів, але не можна гратися з країною під час виборів президентських. Ціна може бути надзвичайно високою, і не може війну з російським агресором вести актор, талановита людина без будь-якого досвіду. Ціна може бути дуже-дуже великою", – переконаний Порошенко.

Президент також зазначив, що українці мають об'єднатися, щоб захистити Україну, повернути Крим, захистити український Донбас. 

"Вони не бачать, що було зроблено за 5 років. Вони намагаються перетягнути це на будь-які інші напрямки. Ми з вами маємо об'єднатися, щоб повернути Крим в Україну. Ми з вами маємо об'єднатися, щоб захистити український Донбас. Ми з вами маємо захистити Україну від популізму і від російських фейків. Ми з вами не допустимо відновлення олігархату і повернення олігархів-втікачів в Україну. Ми з вами спільно продовжимо наш рух вперед, бо ми знаємо, що і як зробити, і наша оновлена команда обов'язково переможе", – зазначив Президент.

Дивіться також повне відео дебатів між кандидатами у президенти України, що відбулися на НСК "Олімпійському" у п'ятницю, 19 квітня:

Як повідомляв 5.UA, кандидати в президенти стали на коліна на знак подяки

Нагадаємо, другий тур виборів відбудеться вже цієї неділі, 21 квітня.

Дебати-батл Порошенка й Зеленського: як це було – ФОТО

Порошенко і Зеленський на дебатах на 'Олімпійському'
/
Дебати
/
Дебати на НСК 'Олімпійський'
/
Петро Порошенко та Володимир Зеленський на дебатах
/
Дебати
/

Попередній матеріал
Кандидати в президенти стали на коліно на знак поваги до загиблих на Донбасі – відео
Наступний матеріал
Порошенко про Зеленського: Це яскрава обгортка, всередині якої олігархи-втікачі та соратники Януковича