Хірурги
Хірурги 5 канал

200 пацієнтів за 7 років: до Львова знову прибув німецький пластичний хірург-благодійник

Читайте по-русски
Німецький фахівець береться за найважчі випадки, а в пріоритеті – малозабезпечені родини

Відомий німецький пластичний хірург Клаус Екснер проводить безплатні операції маленьким українцям. Це вже 11-й благодійний візит лікаря до Львова. За останні сім років хірург прооперував понад дві сотні пацієнтів. Протягом наступних двох днів планує допомогти ще 20 малюкам.

У коридорі лікарні людно. Сюди приїхало близько сотні пацієнтів з усієї країни. Чергу на консультацію до відомого пластичного хірурга займали ще вдосвіта.

Маленький Кирило приїхав з Волині. У малюка вроджена аномалія розвитку рук та ніг. Екснер ретельно оглядає пацієнта та вивчає його анамнез. Після консультації каже – береться оперувати.

"У нас трішки проблеми є з пальчиками рук і ніжкою. Клаус сказав, що ручки він бере зараз оперувати, а ніжку трошки пізніше можливо його брат приїде, так само благодійні операції він робить. Ми щасливі, що потрапили, побачимо як результат", – каже бабуся пацієнта Антоніна Петручик.

Результат роботи німецького хірурга вже побачив 5-річний Артем. Торік лікар прооперував йому вроджений птоз – аномальне опущення повіка. Тепер хлопчик добре бачить – приїхав показати своєму рятівнику результат.

"Прооперували, операцією дуже задоволені, дуже добре. Він бачить, що добре все пройшло, ситуація краща, ніж було. Ми задоволені", – усміхається мама пацієнта Уляна Капусняк.

Благодійність Клауса Екснера триває 7-й рік. За цей час хірург зробив понад 200 безплатних операцій у Львові. Німецький фахівець береться за найважчі випадки, а в пріоритеті – малозабезпечені родини.

"Цього року я вже оперував дітей у М'янмі та Парагваї. Зараз в Україні. Мені важливо побачити результат роботи, коли батьки приводять дітей рік чи два після операцій і я розумію, що їхнє життя поліпшилося", – наголошує хірург.

Після консультацій Клаус Екснер перевдягається та береться за перші операції. Закордонному лікарю допомагають українські колеги, які переймають досвід у німця.

Марта Шикула, Євген Радіон, Львів, "5 канал"

Попередній матеріал
Брифінг прем'єр-міністра Володимира Гройсмана – завершено
Наступний матеріал
Гройсман заявив про свою відставку
Loading...

Напад на катери ЗСУ: Василю Сороці наступного тижня зроблять операцію

"Моя боротьба триває": історія офіцера 95-ї бригади, якому відновили плече за допомогою клітинних технологій

В Україні узаконили трансплантацію органів: чому й досі не провели жодної операції

У Німеччині прооперували одеського активіста Михайлика – з легені вийняли "речовий доказ"

Зупинили серце на годину: в Україні провели складну операцію

Спільне завдання лікарів з України та США: в Києві проведуть низку унікальних операцій