Пластичний хірург, Тернопіль
Пластичний хірург, Тернопіль 5 канал

Пластична операція – задарма: у Тернополі лікар-благодійник допомагає повірити у себе

Благодійний проект одного хірурга. Тернопільський пластик Микола Никитюк допомагає людям, які мають вади зовнішності після ДТП, опіків або страждають через вроджені дефекти

До лікаря не раз зверталися ті, хто не може заплатити за операцію. Тоді пан Микола вирішив зробити кілька пластик безкоштовно. Таким чином допомагає своїм пацієнтам й заохочує інших медиків на благодійність.

Тетяна Федак стала першою учасницею благодійного проекту. Безкоштовну пластичну операцію їй зробили кілька місяців тому. Жінці допомогли позбутися клаповухості.

"Все добре, вушко не болить. Я задоволена результатом і рада, що одна з моїх мрій здійснилася", – каже учасниця благодійного проекту Тетяна.

Микола Никитюк
Микола Никитюк5 канал

До пластичної операції готується і Лілія Тимошевська. У дитинстві дівчина випала з вікна. Відтоді у неї деформований ніс.

"У дитинстві ображали, дивилися скоса. Трохи неприємно, але я вже не звертаю уваги", – каже дівчина.

Лілія Тимошевська
Лілія Тимошевська5 канал

Зараз Лілії 21 рік. Вона кругла сирота. Дівчина присвятила себе спорту, стала призеркою чемпіонату України з жиму лежачи, та мрія підкоригувати зовнішність не залишає її. З проханням допомогти виправити давню ваду не раз зверталася до лікарів.

"У Тернопільській лікарні мені робили операцію, однак невдало. Сказали, що потрібно їхати до Києва чи Львова, адже в Тернополі така операція не робиться", – пояснює Лілія.

Лілія Тимошевська
Лілія Тимошевська5 канал

Із соцмереж вона дізналася про благодійну акцію від пластичного хірурга Миколи Никитюка. Лікар започаткував проект для людей, які потребують корекції зовнішності, але не мають коштів на пластичну операцію. Ліля – серед учасниць акції. Оперуватимуть дівчину навесні, триватиме процедура до двох годин.

Лілія Тимошевська
Лілія Тимошевська5 канал

"Проект благодійний. Колись, коли я працював у звичайній поліклініці хірургом, то бачив, що багато людей не мають грошей навіть на звичайні операції, і була така мрія, щоб із часом якісь складні операції можна було виконувати за свій рахунок; щоб пацієнту не треба було платити. А людей, які потребують цього, дуже багато", – пояснює лікар-хірург Микола Никитюк.

У межах благодійного проекту медик разом із командою однодумців зробить 10 безкоштовних операцій. Перевагу віддають тим пацієнтам, які через вади зовнішності не можуть жити повноцінно.

"Здебільшого це такі пост-травматичні опіки, є різні контрактури, випадіння волосся на основі травм, опіків. Не для іміджевих речей, а після складних таких ситуацій", – додає лікар.

Микола Никитюк
Микола Никитюк5 канал

За час анонсування благодійної акції заявки на участь у проекті подали більш як сотня людей.

Леся Маньковска, Тернопіль, "5 канал"

Попередній матеріал
Епіфаній вперше після інтронізації прибув на Буковину – зустрічали рушниками і караваєм
Наступний матеріал
Downhill та cross-country: в Одесі влаштували екстремальні перегони велобайкерів
Loading...