5 канал

Навіть дрібниця може ощасливити: стартував благодійний фестиваль "Буковинська мрія"

Читайте по-русски
Фестиваль проводять вже 11 років – цьогоріч на Буковину приїхали півтори тисячі дітей з усієї України

Кожен може здійснити мрію дитини з інвалідністю, дітей із сиротинця або притулку. У Чернівецькій області відбувається благодійний фестиваль "Буковинська мрія". Цього року подарунки отримають півтори сотні дітей. Цей захід проводять вже 11 рік поспіль. І щоразу кількість учасників і благодійників лише зростає.

26-річна чернівецька блогерка Яна Двірничук виконала чотири сотні мрій дітей із сиротинців та з багатодітних родин. Їхні побажання вона обирає на сайті благодійного фестивалю "Буковинська мрія".

Згадує: "Діти просили таке, що для нас, в буденному житті, це настільки дрібниця, а для них – це мрія. Резинки, щіточка для волосся, заколочки різноманітні, просто білизна. Мене це настільки вразило, що я зрозуміла, що буду точно допомагати, наскільки зможу".

Яна – учасниця фестивалю з 2015-го. Відтоді згуртувала навколо себе чимало однодумців: "Почала поширювати оголошення у соціальних мережах, і щороку все більше і більше людей долучались, і таким чином ми могли втілювати все більше мрій".

Традиційно "Буковинську мрію" проводять у селі Мигове. Тут під шатром і вручають подарунки дітям.

Катерина із Сторожинця отримала від благодійників велосипед: "Я дуже мріяла про цей велик! І всі за мене голосувати. А тепер я буду гасати на цьому велику і всіх перемагати. Круто!"

Фестиваль проводять вже 11 років. Цього року на Буковину приїхали півтори тисячі дітей з усієї України.

"Нам цікаво, про що вони мріють. Ми дуже хочемо втілювати їхні мрії, ми дуже хочемо впливати на їхнє життя. І головна наша мета – аби кожен знайшов свою маму, свою родину, аби поруч була рідна людина", – наголошує організаторка благодійного фестивалю Марта Левченко.

Організатори підрахували: за роки проведення фестивалю виконали бажання семи з половиною тисяч дітей.

Майя Гуменна, Максим Козменко, Чернівецька область 5 канал"

Попередній матеріал
"Іноді виносить міни": як медики, рятувальники та сапери готуються до пляжного сезону
Наступний матеріал
Привласнення та розтрата майна: Ющенку висунули підозру через "Межигір'я" (оновлено)
Loading...