УНІАН

Люди на Донбасі не розуміють, чому влада говорить про тишу, хоча насправді відбуваються обстріли – політолог

Читайте по-русски
Виходить дисонанс щодо того, що влада говорить на міжнародному рівні, і того, що є на місці, зазначає Солонтай

Жителі з населених пунктів, що розташовані на лінії розмежування, не розуміють, чому на міжнародному рівні влада говорить про мир, а на лінії розмежування відбуваються обстріли, зазначив експерт з політики Олександр Солонтай. Про це він сказав в ефірі програми "Інфовечір" на "5 каналі".

"У них у всіх незрозумілість і шок з приводу того, що на міжнародному рівні говориться, що в нас уже така нормалізація ситуації, що, можливо, будуть вибори загалом по Луганській та Донецькі областях", – зазначив Солонтай.

За словами політолога, з проведенням виборів є складнощі навіть у тих громадах, у яких були місцеві вибори у 2015 році.

"Є певні моменти, чому не можна проводити вибори. Це я вам говорю про місто (Сєверодонецьк – ред.), в якому працюють дитячі садочки, їздять поїзди, працюють автобуси, а студенти пішли в університет. Тут місцеві вибори проводити небезпечно – це в місті, в якому розташоване керівництво сектора військової операції, місті, в якому вільно ходять люди. І в цих умовах на міжнародному рівці цілком офіційно обговорюється проведення виборів за лінією фронту", – зазначив Солонтай.

"Виходить дисонанс щодо того, що говорять на міжнародному рівні, і того, що є тут на місці. Воно не в'яжеться між собою. Треба визначатись – або ми готуємось до бойових дій, ми готуємось до того, що буде загострення, або ми готуємось до перемир'я, і тоді, насамперед, треба проводити вибори на підконтрольних Україні територіях", – підсумував політолог.

Нагадаємо, раніше голова української делегації в Тристоронньої контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кравчук підтвердив, що Росія поставила ультиматум Україні. Кравчук пообіцяв звернутися до Верховної Ради, щоби та скасувала постанову, яка не дозволяє проводити місцеві вибори на окупованих територіях, бо Росія під час переговорів наполягала, що цей документ не відповідає Мінським угодам.

Попередній матеріал
Волонтер із Сєверодонецька робить дивовижні фігури з військового металобрухту – відео
Наступний матеріал
На кордоні приблизно тисяча хасидів досі намагається потрапити в Україну – що кажуть у ДПСУ
Loading...