Леонід Кравчук
Леонід Кравчук 5 канал

Леонід Кравчук підтвердив, що Росія поставила ультиматум щодо виборів на Донбасі

  Читайте по-русски
  За його словами, російська делегація дійсно висунула вимогу, щоб ВР змінила постанову про призначення місцевих виборів 2020 року

  Голова української делегації в Тристоронньої контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кравчук підтвердив, що Росія поставила ультиматум Україні. Про це він заявив в ефірі телеканалу "Україна 24".

  За його словами, під час останнього засідання ТКГ російська делегація дійсно висунула вимогу, щоб Верховна Рада України змінила постанову про призначення місцевих виборів 2020 року. 

  "Вони поставили це питання", – підтвердив Кравчук.

  "Нібито в українському законі відступили від Мінських угод, від "формули Штайнмайєра". Це була головна причина. Я вам скажу більше, яке б питання вони не обговорювали – і це було в робочих групах, і вже вчора на спільній дискусії в ТКГ – будь-яке питання вони завершували так: ми можемо погодитися, але обов'язково, щоб було записано, що цей документ, який ми погоджуємо, вступить у силу тільки після того, коли Верховна Рада прийме рішення і закон або зміст закону буде відповідати Мінським угодам, які існували до домовленостей", – зазначив Леонід Кравчук.

  Він також заявив, що має завдання від української влади "зняти будь-які можливі блокування, якщо це не стосується суверенітету, державної незалежності України та територіальної цілісності".

  Нагадуємо, Іванна Климпуш-Цинцадзе звернулася до президента Зеленського з вимогою підтвердити або спростувати автентичність документів, які пропонує ухвалити Росія на зустрічі зовнішньополітичних радників Нормандської четвірки, що запланована на 28 серпня, а також підтвердити чи спростувати згоду голови української делегації в ТКГ Кравчука звернутися до парламенту, аби він підтримав запропоновані росіянами умови. 

  Попередній матеріал
  Отруєння Навального: які версії висувають у штабі політика – подробиці
  Наступний матеріал
  Зеленський на фестивалі купив книгу російського видавництва, ігноруючи при цьому всі українські
  Loading...

  Україна може підписати новий Будапештський меморандум – Кравчук

  "Із представниками громадянського суспільства": Кравчук сказав, що готовий вести переговори з мешканцями ОРДЛО

  "Україна стає сателітом Кремля" – Безсмертний

  Кравчук розповів, куди можуть перенести засідання ТКГ через протести в Мінську

  Кравчук заявив, що "Росії набридла війна на Донбасі"

  Зеленський офіційно призначив 87-річного Фокіна до української делегації ТКГ