Володимир Зеленський
Володимир Зеленський Facebook / Офіс Президента України

"Україна стає сателітом Кремля" – Безсмертний

Читайте по-русски
Дії української сторони перетворюють Москву з агресора на "миротворця", вважає політик

Україна перестає бути суб'єктом міжнародної політики – вона стає сателітом Кремля, що дуже і дуже погано, вважає дипломат та політик Роман Безсмертний. Про це він сказав в ефірі програми "Інфовечір" на "5 каналі".

"Зупинені судові процеси і щодо Нафтогазу, і щодо моряків, і щодо майнових претензій. Залишились лише окремі відчайдухи, суб'єкти господарювання, які "борсаються" в міжнародних судах, намагаючись щось там досягнути. На сьогодні фактично розтрачено весь капітал, який було зароблено на міжнародній арені попередником", – вважає він.

"Подивіться, як поступили щодо судового процесу по справі MH17 – Цемах відпущений, Україна ледь справляється з роллю учасника цього судового процесу. Подивіться на безкінечний тролінг щодо відкриття води в Крим: остання заява Шмигаля абсолютно відірвана від суті проблеми, адже південні регіони не у кращій ситуації. Я вже не кажу, що нові учасники ТКГ заговорили про якусь "вільну економічну зону", про те, що там повстав якийсь "протестний народ на Донбасі" тощо. Розумію, що за декілька місяців ці люди (Кравчук і Фокін – ред.) опустяться на грішну землю, вони зрозуміють ситуацію, але ж Москва ними грає", – вважає політик.

На думку Безсмертного, дії української сторони в переговорах щодо Донбасу перетворюють Москву з агресора на "миротворця": "Треба боятися того, що восени буде порушене питання про зняття санкцій. І замість того, щоб вирішувати цю проблему, ми опрацьовуємо речі, які ведуть Україну в дуже небезпечному напрямку. Йде процес об'єктивізації України: країна перестає бути суб'єктом міжнародної політики та стає просто сателітом Кремля, що дуже і дуже погано", – додав він.

Нагадаємо, голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук пропонує надати Донецькій і Луганській областям статус вільних економічних зон.

Попередній матеріал
На протестах у Білорусі затримали майже 3 тисячі мітингувальників – МВС країни
Наступний матеріал
"Вдома треба сидіти!": під час протестів у Мінську ОМОН побив пару, що не брала участі в мітингу
Loading...