Володимир Зеленський
Володимир Зеленський Патріот Донбасу

"В робочий час, за державні гроші": Зеленський агітує перед місцевими виборами за провладну партію – голова КВУ

Читайте по-русски
Формально за це майже неможливо притягнути до відповідальності, але такі дії порушують самі принципи демократичних виборів, зазначив Кошель

Перед місцевими виборами вище керівництво держави використовує свої повноваження, щоб вести агітацію за провладну політичну партію, зазначив Олексій Кошель, голова Комітету виборців України. Про це він сказав в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі".

За словами Кошеля, якщо на минулих місцевих виборах політики вдавалися лише до використання місцевого адмінресурсу, то зараз відбувається використання класичного адмінресурсу із залученням державної влади.

"На місцевих виборах 2015 року ми говорили про місцевий адмінресурс – тобто чільний міський голова, який знову балотується на посаду, має вплив на місцеві медіа, а до його позиції прислуховуються державні службовці. А зараз ми побачили відродження класичного адміністративного ресурсу – вище керівництво держави використовує свої повноваження, щоб вести агітацію за провладну політичну партію", – зазначив голова КВУ.

"Я маю на увазі, насамперед, регіональні тури президента України, в тому числі за участю таких високопосадовців як представники Кабінету Міністрів України. В робочий час, за державні гроші вони перебувають у регіонах та проводять агітацію за політичну силу. Володимир Зеленський виступає на фоні передвиборних гасел партії "Слуга народу", а міністр цифрової трансформації пан Федоров в робочий час проводить презентацію команд кандидатів", – говорить Кошель.

За його словами, за це майже неможливо притягнути до відповідальності, тому що формально норми закону не порушені.

"Але порушені самі принципи демократичних виборів – незаконна агітація відбувається в робочий час за державні гроші. Ми, як платники податків, оплачуємо авіаперельоти, державну охорону, харчування, проживання, і в цей час відбувається агітація за провладну політичну силу", – підсумував Кошель.

Раніше 5.UA розповідав, як політики почали підкуповувати виборців до місцевих виборів-2020.

Попередній матеріал
Австрія виділить 1 млн євро гуманітарної допомоги для Донбасу
Наступний матеріал
Зникло електропостачання, стояв запах газу і сильний гул: які наслідки аварії на газопроводі під Києвом
Loading...